گشایش ۳ نمایشگاه بین‌المللی صنایع غذایی، شیرینی و شکلات و غلات

تهران- ایرنا- سه نمایشگاه بین‌المللی «کشاورزی و صنایع غذایی» (اگروفود)، «شیرینی و شکلات» و «صنعت غلات، آردو نان» امروز به طور همزمان آغاز به کار کرد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذائی، ماشین آلات و صنایع وابسته امروز با حضور معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت، برخی از مسوولان وزارت جهاد کشاورزی و فعالان بخش خصوصی آغاز به کار کرد.

این نمایشگاه در راستای سیاست امنیت غذایی و اقتصاد مقامتی و به منظور معرفی توانمندی‌ها و پیشرفت‌های شرکت‌های فعال در این صنایع و رونمایی از آخرین دستاوردهای تکنولوژی و علمی این حوزه افتتاح شد.

نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، صنایع غذایی و ماشین آلات و صنایع وابسته با حضور بیش از ۳۰۰ واحد صنعتی داخلی و خارجی آغاز به کار کرد.
در این نمایشگاه  نمایندگانی از پنج کشور اسپانیا، ایتالیا، آلمان، برزیل، ترکیه و هلند حضور دارند، فرآورده ها و محصولات غذایی و ماشین آلات و تجهیزات مرتبط به این صنعت به نمایش گذاشته شده است.

بیستمین نمایشگاه شیرینی و شکلات

همچنی امروز بیستمین نمایشگاه شیرینی و شکلات با حضور مهدی صادقی نیارکی معاون امور صنایع وزارت صنعت و مشاور وزیر و مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی افتتاح شد.

بیستمین نمایشگاه شیرینی و شکلات با حضور بیش از ۱۵۸ شرکت داخلی و خارجی افتتاح شده است.  معرفی مهمترین دستاوردها و تکنولوژی های روز در صنایع غذایی، شیرینی و شکلات از جمله اهداف این نمایشگاه‌های بین‌المللی است.
این نمایشگاه ها فرصتی برای توسعه صادرات صنایع غذایی در کشور وبستر سازی برای حضور پررنگ‌تر صنعتگران ایرانی در بازارهای  جهانی هستند.

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت غلات، آرد و نان

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت غلات و آرد و نان با حضور «یزدان سیف» معاون وزیر و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران افتتاح شد.

«بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذائی، ماشین آلات و صنایع وابسته - ایران آگروفود ۲۰۲۱»،  بیستمین نمایشگاه شیرینی و شکلات و  سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت غلات، آرد و نان از تاریخ ۳۱ شهریور تا ۳ مهر ماه ۱۴۰۰ با رعایت کامل پروتکل‌های اعلامی ستاد ملی کرونا در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha