۳۱ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۴۸
کد خبرنگار: 2092
کد خبر: 84480053
۰ نفر

برچسب‌ها

۹۶ درصد معلمان شاهرود واکسن دریافت کردند

شاهرود - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش شهرستان شاهرود گفت: ۹۶ درصد معلمان این شهرستان دُز اول واکسن کرونا را دریافت کردند.

به گزارش ایرنا ، سید محمد موسوی روز چهارشنبه در آیین نمادین جشن جوانه ها برای بازگشایی مدارس دوره نخست متوسطه در مدرسه خیر ساز شهید محمد حسین وکیلیان افزود: مدارس در روستاها و با جمعیت کم دانش آموزی از ابتدای سال تحصیلی کار خود را آغاز می کنند.

وی بیان کرد: پس از آمادگی کامل مدارس و گرفتن مجوزهای لازم بهداشتی از ستاد مقابله با کرونا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان ، مدارس از آبان ماه به تدریج طبق دستورالعمل های  بهداشتی بازگشایی می شوند.

وی با اشاره به اینکه فضای مجازی ، آموزش تلویزیونی با تلاش های همگانی ، چابکی ، شادابی و نشاط دانش آموزان را در پی داشت  ، تاکید کرد: برگرداندن آموزش و پرورش دانش آموزان به مسیر اصلی ، کاری بسیار دشوار است که نیازمند همت و یاری والدین ، فرزندان و مربیان است.  

موسوی گفت: انسان بیشترین تاثیر پذیری را از همنشین دارد که از این طریق می تواند به پستی یا اوج مقام انسانیت برسد.

وی ابراز داشت: خانواده ها تلاش کنند تا در فرصت باقیمانده فرزندان خود را برای حضور با رعایت کامل نکات بهداشتی مقابله با کرونا آماده کنند.

مدیر مدرسه شهید وکیلیان هم در این آیین گفت: سه ضلع تعلیم و تربیت والدین، مربیان و دانش آموزان هستند که باید با ارتباط بیشتر این رکن ها تقویت شوند.

علیرضا احمدی افزود: ارتباط کامل با اولیای مدرسه در تقویت توان علمی و پرورشی دانش آموزان بسیار موثر است و سند بنیادین تحول آموزش و پرورش را محقق خواهد کرد.

به گزارش ایرنا ، مدرسه شهید محمد حسین وکیلیان شاهرود سال ۱۳۴۶ به دست پوران تاج عضدی ساخته و سال ۱۳۵۰ به آموزش و پرورش تحویل شد که به نام شهید وکیلیان مزین است.

جشن نمادین جوانه ها و بازگشایی مدارس با حضور دانش آموزان تازه وارد سال هفتم این مدرسه ، والدین و معاونان آموزش وپروش و معلمان همزمان با آغاز گرامی داشت هفته دفاع مقدس برگزار شد.

اجرایی سرود هم شاگردی سلام  مداحی اربعین حسینی ،تکریم و معرفی مدیران قدیم و جدید این مدرسه بخشی از این مراسم بود. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha