۱ مهر ۱۴۰۰،‏ ۰:۰۱
کد خبرنگار: 5212
کد خبر: 84480051
۰ نفر

برچسب‌ها

بسته خبرهای کوتاه خراسان رضوی

مشهد- ایرنا- آغاز ایجاد گلزار شهدای دانشکده فنی و حرفه‌ای شهید منتظری در مشهد و کشف ۴۱۹ کیسه آرد قاچاق در گناباد از جمله عناوین مهمترین اخبار کوتاه روز چهارشنبه در استان خراسان رضوی است.

مشهد- عملیات آماده سازی گلزار شهدای دانشکده فنی و حرفه ای شهید منتظری مشهد با حضور جمعی از مسوولان و دانشجویان این دانشکده آغاز شد. فرمانده بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای خراسان رضوی گفت: این گلزار شهدا در میدانی با وسعت ۸۰ مترمربع در کنار مسجد این دانشکده قرار دارد. سید محمدمهدی خورشیدی افزود: باتوجه به هفته دفاع مقدس و لزوم زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا بر آن شدیم که محیط این دانشکده را با آماده سازی گلزار شهدا عطرآگین کنیم که در این راستا طی رایزنی با مسوولان دانشگاه و سازمان‌های مربوطه طراحی المان برای این میدان آغاز شد. وی ادامه داد: طبق برآوردهای انجام شده ساخت این المان حدود چهار میلیارد ریال هزینه خواهد داشت که حدود یک میلیارد ریال آن از اعتبارات دانشگاه فنی و حرفه‌ای خراسان رضوی و کشور تامین شده است. در این مراسم بخش کامپیوتر دانشکده فنی و حرفه‌ای شهید منتظری مشهد به نام استاد محسن کیومرثی یکی از استادان این دانشکده و از جانبازان دفاع مقدس که ماه گذشته دعوت حق را لبیک گفت نامگذاری شد.

گناباد- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت گناباد گفت: با همکاری دستگاههای اجرایی از جمله دایره آگاهی نیروی انتظامی، ادارات تعزیرات، غله و صنعت، معدن و تجارت طی یک ماه گذشته ۴١٩ کیسه آرد یارانه ای و نیمه یارانه ای از تعدادی واحدهای صنفی و نانوایی های این شهرستان که به صورت غیر قانونی از سایر شهرستانها وارد شده بود، شناسایی و کشف شد. هادی ایزدی طی گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: این کیسه ها توقیف و پرونده آن برای رسیدگی به مرجع قضایی و اداره تعزیرات حکومتی ارسال شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha