صنایع دفاعی به همت پژوهشگران بسیجی به موفقیت‌های بزرگی دست یافت

تهران - ایرنا - رییس بسیج اساتید کشور گفت: صنایع دفاعی ایران به همت استادان و پژوهشگران بسیجی دانشگاه‌ها به موفقیت های بزرگی دست یافت که این دستاورد بزرگ و مایه سربلندی کشور است.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه و آموزش ایرنا ، محمد رضا مردانی روز چهارشنبه در همایش بزرگ سازمان بسیج اساتید و مرکز بسیج کارکنان با عنوان استمرار ارزش های حکمرانی مردمی دوران دفاع مقدس در گام دوم انقلاب اسلامی، افزود: دانشگاهیان بسیجی  و ملت شریف ایران برای هشت سال مانور بصیرت و مقاومت به خود می بالند.

وی یادآور شد: استادان و دانشگاهیان افتخار می کنند که در دوران دفاع مقدس در کنار سایر رزمندگان با ایفای نقش به عنوان رزمنده و مدافع کشور و انقلاب، حماسه آفریدند و علاوه بر این در تامین نیازهای علمی و تخصصی جبهه های دفاع مقدس توانستند کارنامه درخشانی به جای بگدارند.

رییس بسیج اساتید کشور اظهار امیدواری که دولتمردان و مدیران کشور با تاسی به ارزش های دوران دفاع مقدس، دوران سخت تحریم و مبارزه اقتصادی و با الگو گیری از حکمرانی مردم محور با تکیه بر توان داخلی، گام های بلندی را رقم بزنند.

مردانی ادامه داد: کشورهای تحت ستم و ملت های مظلوم تنها با تکیه بر مبارزه، جهاد و شهادت می توانند به پیروزی برسند. آنها دلیلی برای سکوت و هراسیدن ندارند .

وی همچنین گفت: پیام اول این همایش این است که همانگونه در جنگ تحمیلی ایستادگی و مقاومت سبب پیروزی ملت ایران شد، در جنگ نرم، دوران تحریم و مبارزه اقتصادی با دشمن نیز پیروز خواهد بود.

رییس بسیج اساتید کشور تاکید کرد: همچنین پیام این همایش به ملت های مظلوم و ستمدیده جهان است که الگوی ایران نهراسیدن ، مبارزه و جهاد و شهادت است.

همایش بزرگ سازمان بسیج اساتید و مرکز بسیج کارکنان با عنوان استمرار ارزش های حکمرانی مردمی دوران دفاع مقدس در گام دوم انقلاب اسلامی امروز در نخستین روز از هفته دفاع مقدس در محل برگزاری نماز جمعه تهران در دانشگاه تهران برگزار شد.

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha