هفته دفاع مقدس نماد مقاومت و اقتدار ملت سرافراز ایران اسلامی است

قصرشیرین- ایرنا- فرماندار سرپل‌ذهاب گفت: هفته دفاع مقدس نماد ایثار، مقاومت و اقتدار و سرافرازی ملت بزرگ ایران اسلامی و فرصت مغتنمی برای بازبینی و بازشناسی تاریخ بلند مقاومت این ملت است.

«نورالدین فرزادی پور» عصر چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، افزود: حماسه دفاع مقدس، به عنوان نقطه عطفی در تاریخ پرفراز و نشیب ایران اسلامی به‌شمار می‌آید که با مدد الهی و با صلابت و فداکاری فرزندان قهرمان این مرز و بوم، به منصه ظهور رسید.

وی اظهار داشت: سالگرد دفاع مقدس یادآور نقطه عطف روزهای غریبِ اتکای مظلومانه‌ آسمانی‌ترین انسان هایی است که گمنامی جهاد در راه خدا و فضیلت های معنوی دفاع از شرف و نوامیس و ارزش های مقدس این خاکِ پاک را بر مادیات و شهرت دنیوی ترجیح داده و به سرافرازیِ ماندگار، پیوند خوردند.

نمایشگاه عکس دفاع مقدس در شهرستان سرپل ذهاب گشایش یافت

نمایشگاه عکسی امروز ۳۱ شهریورماه به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان با حضور امام جمعه و جمعی از مسوولان گشایش یافت.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سرپل ذهاب در حاشیه گشایش این نمایشگاه گفت: این‌نمایشگاه با هدف یادآوری و پاسداشت رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس و آگاه سازی نسل های جوان از مقاومت شهدای والامقام برپا شده است.

«عزت الله شریفی» افزود: بازدید از این نمایشگاه به مدت یک هفته برای عموم مردم آزاد است.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار نفر جمعیت دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha