درگیری ناشی از اختلاف خانوادگی منجر به قتل زن جوانی در همدان شد

همدان- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی استان همدان گفت که بروز اختلاف خانوادگی بین یک زوج منجر به قتل زن جوان در منطقه اعتمادیه شهر همدان شد.

سرهنگ "رضا زارعی" روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با اعلام گزارش یک فقره قتل به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰، تیم ویژه بررسی صحنه جرم در محل حاضر  و به بررسی ابعاد و زوایای این موضوع پرداختند.

وی اظهر داشت: براساس نتایج حاصله از شواهد و مدارک موجود و همچنین اعترافات، مرد جوانی به علت اختلاف خانوادگی، همسر خود را با ضربات چاقو به قتل رسانده و پس از قتل همسرش موضوع را به برادر خود اطلاع می دهد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان همدان با بیان اینکه صحنه قتل با حضور مقتول و عوامل و کارشناسان مربوطه بازسازی شد، اظهار داشت: مهمترین علت بروز این قبیل حوادث، ناتوانی افراد در کنترل خشم است.

به گفته وی، قاتل پس از تشکیل پرونده، تحویل مرجع قضایی شد.

سرهنگ زارعی درباره آخرین وضعیت پرونده قتل شهرک فرهنگیان نیز گفت: قاتل بلافاصله شناسایی و تیمی های پلیس با استفاده از راهکارها و شگردهای خاص سرنخ هایی به دست آوردند و تلاش برای دستگیری فرد قاتل همچنان ادامه دارد.

به گزارش ایرنا، درگیری ۲ نفر در محدوده شهرک فرهنگیان(۲۲ شهریور) منجر به قتل یکی از طرفین دعوا براثر شلیک گلوله شد و متهم پس از ارتکاب قتل متواری شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha