ملت ایران هشت سال با دست خالی در برابر استکبار جهانی ایستاد

بندرعباس - ایرنا- فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ملت مظلوم ایران اسلامی در طول هشت در دوران دفاع مقدس با دست خالی مقابل استکبار جهانی ایستاد اما پیروز شد.

به گزارش ایرنا، دریادار علیرضا تنگسیری روز چهارشنبه در آیین آغاز رژه دریایی با اشاره به اینکه شعار امسال هفته دفاع مقدس «ما مقتدریم» نامگذاری شده است، اظهارداشت: از اولین روز دفاع مقدس در صحنه حضور داشتیم و تا آخر خواهیم ماند، زمانی که آبادان در محاصره بود با حضور لنج‌ها و قایق‌های مردم، توانستیم به موفقیت برسیم.

وی ادامه داد: در آن زمان مردم با لنج‌های خود مهمات و نیرو می‌آوردند و در عملیات والفجر هشت پشتیبانی سنگین را انجام دادند، این حضور مردم با شناورهای خود در عملیات‌های والفجر هشت، خیبر و بدر بسیار حایز اهمیت بود.

 فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: به برکت خون شهدا بسیج مردمی دریایی شکل گرفته است؛ بسیج دریایی همان نیروی مقتدری است که همانطور که در دوران دفاع مقدس پوزه دشمن در خاک مالاند، امروز در آب می مالد.

 دریادار تنگسیری تصریح کرد: امروز هم به یاد آن دوران یک‌هزار فروند شناور  استان‌های جنوبی در رژه بسیج مردمی در آب‌های خلیج فارس و دریای عمان شرکت کردند که این عزیزان رژه دریایی را به پاس‌داشت دوران دفاع مقدس در استان‌های بوشهر، هرمزگان، خوزستان و جاسک و چابهار و همچنین در شمال هم انجام می‌شود.

وی یادآور شد: با مشارکت مردم به‌ویژه برداران اهل سنت۳۹ هزارو ۵۰۰نفر نیروی بسیجی و ۱۵هزار شناور مردمی در سازمان بسیج دریایی سازماندهی شده که در مناسبت های مختلف به‌ویژه در رزمایش و پمایش های دریایی شرکت کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha