۳۰ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۲۳:۴۴
کد خبرنگار: 2187
کد خبر: 84479476
۰ نفر

برچسب‌ها

شهردار کاشمر نیامده، رفت

مشهد - ایرنا - رییس شورای شهر کاشمر اعلام کرد: شهردار این شهر خراسان رضوی که هفته گذشته با چهار رأی موافق اعضای شورای اسلامی، عهده‌دار مدیریت امور شهری شده بود، امروز با تقدیم استعفای خود، از این سمت کناره‌گیری کرد.

علی‌اصغر مرادزاده سه‌شنبه شب در گفت‌ و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در نشستی که برای انتخاب شهردار کاشمر برگزار شده بود، چهار تن از اعضای شورا به شهرداری "محمد صادقی" رای مثبت داده و سه عضو دیگر با ترک نشست، مخالفت خود را با این انتخاب اعلام کرده بودند.

وی افزود: امشب در دوازدهمین جلسه شورای شهر کاشمر که به منظور طرح موضوع استعفای شهردار منتخب برگزار شد، رأی‌گیری صورت گرفت که با نظر موافق ۶ عضو شورا و رای ممتنع یک عضو دیگر مواجه شد و بر این اساس با استعفای نخستین شهردار منتخب شورای ششم موافقت شد.

وی با بیان اینکه شهردار مستعفی دلیل کناره‌گیری خود را پرهیز از ایجاد تفرقه و اختلاف در شورای شهر اعلام کرده است، گفت: جلسه هفته گذشته شورای شهر اگرچه قانونی بود و در آن روال قانونی برای انتخاب شهردار طی شد، اما به دلیل خودداری چهار عضو از امضای صورتجلسه، هنوز صورتجلسه این نشست به فرمانداری کاشمر ارسال نشده است.

مرادزاده، انتخاب شهردار را مهم‌ترین وظیفه شورای شهر دانست و گفت: شورای شهر کاشمر در دو سه ماه اخیر رایزنی‌های بسیاری را برای رسیدن به شهرداری شایسته برای این شهر صورت داده و برنامه های همه نامزدهای این سمت را بررسی کرده بود و اعضای شورا با حساسیت نسبت به انتخاب شهردار اقدام کرده‌ بودند.

رییس شورای شهر کاشمر گفت: طبق توافق اعضای شورای شهر، نشست فوق‌العاده‌ این نهاد مردمی برای انتخاب شهردار جدید کاشمر در روز شنبه دوم مهرماه برگزار خواهد شد.

مرادزاده اظهار داشت: تمام تلاش شورای شهر این است که با پرهیز از پررنگ شدن اختلاف سلایق، با هم افزایی و همدلی مسیر توسعه و تعالی این شهر را هموار سازد.

کاشمر در ۲۲۸ کیلومتری جنوب غرب مشهد قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha