مشوق های لازم برای جذب سرمایه گذاری در کرمانشاه پیش بینی شده است

کرمانشاه – ایرنا – استاندار کرمانشاه گفت: در سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» برای جذب سرمایه‌گذاران به‌ویژه در صنایع پایین‌دستی پتروشیمی مشوق‌ها و حمایت‌های لازم را پیش‌بینی کرده‌ایم.

به گزارش ایرنا، «هوشنگ بازوند» عصر سه شنبه در دیدار با مدیرعامل شرکت گروه گسترش نفت و گاز پارسیان و مدیرعامل پتروشیمی کرمانشاه که با همراهی معاون اقتصادی استانداری کرمانشاه و نماینده مردم صحنه، هرسین و کنگاور در مجلس صورت گرفت، بر لزوم توسعه سرمایه گذاری گروه پارسیان برای تکمیل فازهای توسعه ای تاکید کرد.

وی همچنین بر ایجاد شهرک صنعتی پتروشیمی با رویکرد اشتغالزایی پایدار برای مردم منطقه تاکید کرد.

استاندار کرمانشاه اضافه کرد، متقاضیان می توانند در این عرصه فعالانه کار کنند تا طرح های تحول آفرین برای پیشبرد اهداف توسعه اقتصادی محقق شود.

شرکت گسترش نفت و گاز پارسیان یکی از شرکت های مطرح در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی کشور است که سهام عمده شرکت پتروشیمی پردیس و شرکت هایی چون پالایش نفت بندرعباس، پالایش نفت تبریز، پالایش نفت شیراز، پتروشیمی شیراز، پتروشیمی کرمانشاه، پتروشیمی زاگرس، پتروشیمی پارس و پتروشیمی تبریز را در اختیار دارد.

شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه بزرگترین مجموعه صنعتی غرب کشور و یکی از  واحدهای تولید کننده اوره و آمونیاک است که با تولید سالیانه ۶۶٠ هزار تن اوره در ٣۵ کیلومتری شهر کرمانشاه و در شهرستان هرسین واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha