اعضای شورای شهر کرمانشاه برای انتخاب سرپرست شهرداری به توافق رسیدند

کرمانشاه- ایرنا- با توجه به لزوم تعیین تکلیف مدیریت کلانشهر کرمانشاه به عنوان مطالبه ای جدی مردم، امروز نشستی به دعوت استاندار کرمانشاه و با حضور اعضای شورای ششم برگزار شد و اعضای شورا برای انتخاب سرپرست شهرداری به توافق رسیدند.

به گزارش ایرنا؛ استاندار کرمانشاه در این نشست که دادستان عمومی و انقلاب، معاون هماهنگی امور عمرانی و فرماندار نیز حضور داشتند؛ ضمن تشریح و تبیین ضرورت تعیین تکلیف مدیریت شهری بر لزوم توافق و مصالحه برای حل مشکلات تا تعیین تکلیف مسائل پیش آمده پیرامون وضعیت ٢ نفر از منتخبین تاکید کرد و اظهار داشت: مردم برای عمران، آبادانی و توسعه شهری به اعضای شورا رای داده اند و الان هم انتظار داریم به احترام رای مردم منافع عمومی را در اولویت قرار داده و با انسجام و وحدت موضوع مدیریت شهری را تعیین تکلیف کنند.

هوشنگ بازوند افزود: بی شک منافع عمومی برای همه مسوولان و به ویژه اعضای شورای شهر ششم کرمانشاه  اولویت دارد و مردم به امید تحولی جدید، تحقق برنامه های توسعه شهری را پیگیری می کنند و به همین دلیل تجمیع همه امکانات و ظرفیت ها برای بهبود کیفیت زندگی و پیشبرد اهداف در تمامی ابعاد شهری لازم و ضروری است.

در ادامه این نشست پس از صحبت های دادستان عمومی و انقلاب و تبادل نظر اعضای شورای شورا در نهایت جلسه ای با حضور فرماندار کرمانشاه تشکیل و اعضای شورا سرپرست شهرداری را با ٩ رای موافق ( تمام اعضا) انتخاب کردند که پس از انجام اقدامات لازم و صدور ابلاغ توسط فرمانداری کرمانشاه و روابط عمومی شورای شهر کرمانشاه اطلاع رسانی خواهد شد.

همزمان با شروع به کار اعضای شورای اسلامی دوره ششم سعید طلوعی شهردار کرمانشاه از سمت خود استعفا کرد و از آن زمان تاکنون کلانشهر کرمانشاه نه تنها شهردار ندارد بلکه برای شهرداری نیز سرپرست انتخاب نشده است. 

کلانشهر کرمانشاه یک میلیون نفر از جمعیت ۲ میلیون نفری استان را در خود جا داده و ۱۱ نفر عضو شورای اسلامی این کلانشهر است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha