استاندار همدان: تلاش برای رفع موانع تولید اولویت اصلی مدیران استان است

همدان- ایرنا- استاندار همدان با تاکید بر بررسی وضعیت ۱۲ واحد تولیدی و صنعتی شهرستان ملایر، گفت: مانع‌زدایی و پشتیبانی از واحدهای تولیدی و مانع زدایی از مسیر تولید، اولویت اصلی و اراده جدی مدیران اجرایی استان است و همه ظرفیت های برای تحقق این مهم بکار گرفته می شود.

به گزارش ایرنا؛ "سیدسعید شاهرخی" عصر سه‌شنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولیدی ویژه شهرستان ملایر که در دفتر استاندار همدان برگزار شد، اظهار داشت: در این راستا مشکلات مهم واحدهای تولیدی استان به خصوص در بخش تامین زیرساخت های برق و آب را به صورت جدی پیگیری می‌کنیم.

وی ضمن تاکید بر رفع مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی شهرستان ملایر، افزود: مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی استان باید پیگیر اجرای طرح توسعه واحد خود باشند و در این رابطه دستگاه‌های اجرایی استان نیز به صورت جدی حامی بخش تولید و تولیدکنندگان هستند.

فرماندار ویژه ملایر نیز دراین جلسه به رشد شتابان توسعه و پیشرفت این شهرستان اشاره کرد و گفت: در حوزه اقتصادی سرمایه گذاری قابل توجهی در این شهرستان انجام شده که با بهره‌برداری از این پروژه‌ها شاهد رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار در سطح منطقه خواهیم بود.

"قدرت الله ولدی" با بیان اینکه مانع‌زدایی از واحدهای تولیدی همواره در اولویت مدیران اجرایی شهرستان ملایر است، افزود: در همین مسایل و مشکلات ۱۲ واحد تولیدی، صنعتی و کشاورزی این شهرستان با حضور استاندار و مدیران کل دستگاه های اجرایی استان بررسی شد.

استاندار همدان: تلاش برای رفع موانع تولید اولویت اصلی مدیران استان است

ولدی با بیان اینکه تیم مدیریت اقتصادی استان همدان با محوریت استاندار به طور جدی حامی تولیدکنندگان هستند، اظهار داشت: برگزاری جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع واحدهای تولیدی به صورت مستمر در راستای تحقق شعار سال و پشتیبانی از تولید در دستور کار قرار دارد.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی نیز دراین جلسه گفت: از حدود هفت پروژه سنگین و بزرگ این شهرستان مانع‌زدایی و واحدهای فروسیلیس، واحدهای آجرماشینی، واحدهای صنایع معدنی و چندین واحد دیگر در حوزه‌های مختلف تعیین تکلیف شد.

حجت الاسلام "احد آزادیخواه" افزود: مشکلات فراروی صنعتگران و سرمایه‌گذاران در حوزه صنایع، معادن، کشاورزی و صنایع تبدیلی این شهرستان در این جلسه مهم بررسی و رفع شد.

به گزارش ایرنا؛ ۳۴ جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان همدان در سال جاری تشکیل شده که حاصل آن ۱۳۰ مصوبه برای گره‌گشایی از صنایع و واحدهای تولیدی بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha