خدام الحسین (ع) شهرداری تهران به کربلا و نجف اعزام شدند

شهرری ـ ایرنا ـ آیین اعزام خدام الحسین(ع) شهرداری تهران به مراسم اربعین شهرهای کربلا، نجف و کوفه شامگاه امروز(سه شنبه) با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران در حرم عبدالعظیم(ع) برگزار شد.

به گزارش ایرنا، شهردار تهران در این مراسم معنوی که با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد، گفت: ۳۰۰ نفر از بهترین کارکنان شهردار تهران برای خدمات رسانی هر چه بهتر به زائران اباعبدالله(ع) در شهرهای کربلا، نجف و کوفه اعزام شدند.

علیرضا زاکانی اظهار داشت: کاروان شهردای تهران به کشور عراق عبارتند از ۲۵۰ نفر پاکبان زحمت کش مناطق مختلف تهران، ۲ تیم پزشکی پنج نفره و ۲ تیم ۱۰ نفره عملیاتی آتش نشانی که با همکاری تمامی معاونت های انتخاب و اعزام می شوند.

وی با بیان اینکه در سنوات قبل شهرداری تهران ۲ هزار نفر را برای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی(ع) به کشور عراق اعزام می کرد، افزود: امسال به دلیل شرایط کرونایی سهمیه ها کم شده است.

زاکانی اضافه کرد: شرایط سنی مناسب، تزریق ۲دوز واکسن کرونا و آزمایش پی سی آر منفی از جمله شرایطی بوده که تمامی افراد اعزام شده آنها را داشته اند.

وی با بیان اینکه در ستاد اربعین کشور ۱۳ کمیته وجود دارد که یکی از آنها کمیته خدمات شهری است، بیان داشت: هم اکنون هشت تریلر امکانات مختلف خدمات شهری به کشور عراق ارسال شده و سایر خدماتی نیز در شهرهای کربلا، نجف و کوفه موجود است.

زاکانی خاطر نشان کرد: تمامی نیروهای خدماتی اعزام شده از شهرداری تهران به کشور عراق ۲ روز پس از اتمام مراسم پیاده روی اربعین به ایران اسلامی باز خواهند گشت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha