۱۸ هزار نفر در دانشگاه تهران واکسینه شدند

تهران - ایرنا - رییس مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه تهران با بیان اینکه آخرین مهلت ثبت‌نام برای دریافت دز اول واکسن کرونا هفتم مهرماه است، گفت: تاکنون بیش از ۱۸ هزار نفر در دانشگاه تهران واکسینه شدند.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا از دانشگاه تهران، دکتر مسعود شفیعی‌نیا افزود: براساس این آمار، در حال حاضر تعداد ۹۳۰ نفر عضو هیات علمی، ۲ هزار و ۷۰۰ نفر از کارکنان، یک‌ هزار و ۷۰۰ نفر خانواده کارکنان و ۱۳ هزار و ۱۷۰ دانشجو از دانشگاه تهران واکسینه شده‌اند.

وی اظهار داشت: تمامی اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه، البته غیر از ورودی‌های جدید، حداکثر تا هفتم مهرماه ۱۴۰۰ مهلت دارند که با مراجعه به آدرس uttest.ir/app جهت ثبت‌نام برای دریافت دز اول واکسن اقدام کنند. لازم به ذکر است که پس از این تاریخ فقط دز دوم تزریق خواهد شد.

رییس مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه تهران خاطرنشان کرد: دانشجویان مقطع دکتری که ثبت‌نام کرده بودند واکسینه شدند و هم‌اکنون واکسیناسیون دانشجویان مقطع کارشناسی‌ارشد در حال انجام است. در خصوص دانشجویان دوره کارشناسی نیز سایت از تاریخ ۲۹ شهریورماه جهت ثبت‌نام در دسترس آنان قرار گرفته است که می‌توانند برای ثبت‌نام و دریافت نوبت اقدام کنند.

شفیعی‌نیا ادامه داد: اما هنوز اسامی دانشجویان جدیدالورود را دریافت نکرده‌ایم که پس از مشخص شدن و اعلامی اسامی، اقدام‌های لازم برای واکسینه شدن آنان به عمل‌خواهد آمد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha