ساعی: ابقای «عسکری» صلاحدید کمیته فنی بود؛ زمان کمی تا مسابقات داریم

تهران- ایرنا- پرافتخارترین ورزشکار ایران در ادوار مختلف المپیک، گفت: با توجه به زمان کوتاه باقی مانده تا مسابقات مختلف، کمیته فنی فدراسیون تکواندو صلاح دید تا «فریبرز عسکری» به کارش ادامه دهد.

«هادی ساعی» در گفت‌وگویی کوتاه با ایرنا در خصوص ابقای‌ «فریبرز عسکری» به‌عنوان سرمربی تیم ملی تکواندوی ایران، اظهار داشت:‌ نمی‌خواهم در این خصوص صحبت چندانی کنم. این تصمیم اعضای کمیته فنی بود تا عسکری به کارش ادامه دهد.

وی با بیان اینکه عسکری تا پایان سال ۱۴۰۰ به‌عنوان سرمربی تیم ملی تکواندو فعالیت خواهد کرد، افزود: زمان برگزاری مسابقات قهرمانی جهان هنوز مشخص نیست اما به احتمال فراوان برگزار می‌شود. همچنین پیکارهای داخل سالن و دیگر رویدادها در پیش است.

قهرمان اسبق تکواندوی جهان، اظهار داشت: این تصمیم کمیته فنی است تا سرمربی ابقا شود.

وی در مورد حضورش به‌عنوان عضو جدید کمیته فنی فدراسیون تکواندو هم، عنوان کرد: این مساله درخواست فدراسیون بود.

چهارمین جلسه کمیته فنی به منظور بررسی عملکرد تکواندو در المپیک توکیو صبح امروز (سه‌شنبه) با حضور سیدمحمد پولادگر رییس و مجید نیری دبیر فدراسیون، اصغر رحیمی، سیروس رضایی، حسینعلی نظری و زهرا سروی اعضای این کمیته و آرش فرهادیان رییس سازمان تیم‌های ملی برگزار شد.

در این جلسه هادی ساعی و سیدنعمت خلیفه نیز به عنوان اعضای جدید کمیته فنی حضور داشتند.

پس از بررسی‌های صورت گرفته و جمع‌بندی، فریبرز عسکری به عنوان سرمربی تیم‌ملی تکواندو تا پایان سال ۱۴۰۰ باقی ماند؛ اصغر رحیمی نیز به عنوان مدیرفنی تیم ملی انتخاب شد.

پس از عملکرد ضعیف تکواندوکاران ایران در المپیک توکیو، اخبار متعددی در خصوص پایان همکاری با «فریبرز عسکری» و «مهرو کمرانی» از هدایت تیم‌های مردان و زنان ایران مطرح شده بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha