پاشازاده: مشکلات استقلال در بارسلونا هم وجود دارد

تهران- ایرنا- معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: برای حل شدن مشکلات باید کوتاه بیاییم. این مشکلات باشگاه استقلال کاملا ورزشی بوده و در باشگاهی مانند بارسلونا هم قابل مشاهده است.

مهدی پاشازاده روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران حاضر مقابل محل ساختمان باشگاه استقلال در مورد حواشی و شرایط این باشگاه اظهار داشت: شرایط باشگاه به خاطر حواشی به وجود آمده خوب نیست. مشکلات ما برای یکی دو ماه نیست بلکه برای چندین سال است که انباشته شده است. ما سردرگم یک سری مشکلاتی هستیم که با اندکی صحبت کردن حل شدنی است اما متاسفانه برخی اوقات کوتاه نمی آییم و گذشت نمی کنیم. اگر کسی ادعای طرفداری از استقلال را دارد، به خاطر هواداران  کوتاه بیاید و گذشت کند تا تیم بهتری بسازیم و موفق شویم.

وی افزود: چند سال است که می گوییم تیم رقیب موفق است اما خودمان باید تلاشمان را بیشتر کنیم. مشکلات وجود داشته و همه می‌دانند اما ما باید تلاش کنیم که این مشکلات حل شود.

معاون ورزشی باشگاه استقلال در مورد دلیل حضور علی فتح‌الله زاده در باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: من از حضور فتح الله زاده در باشگاه بی‌اطلاع هستم.

پاشازاده در رابطه با اینکه آیا روی صحبت وی منظور از اینکه باید کوتاه بیایند با فرهاد مجیدی بود یا فرد دیگر، گفت: روی صحبت من با همه بود. ما با مشکلات مواجه بوده‌ایم. این مسائل در بارسلونا هم وجود دارد. این اتفاقات فوتبال است. روی صحبت من به مجیدی یا مدیریت نبود بلکه منظورم پیشکسوتان و هواداران هستند تا اتحاد داشته باشیم و تیم موفق شود. من تمام سعیم را به کار می‌گیرم و امیدوارم حواشی کمتر شود.

پاشازاده اضافه کرد: پست من در فوتبال در کل دنیا تعریف شده است اما در ایران تعریف شده نیست. سیاسی ها باید در فوتبال باشند و کارهای اداری را انجام دهند و معاون ورزشی کارهای ورزشی را انجام دهد. مانند پاول ندود در یوونتوس، لئوناردو آروخا در پاری‌سن ژرمن و حسن صالح حمیدزیچ در بایرن مونیخ. این قانون کار است. در هیچ جای فوتبال اروپا اینگونه نیست که هیات مدیره بخواهد تصمیم گیری کند. در فوتبال روز دنیا هیات مدیره مطرح نیست. یک نفر مدیر باشگاه است و یک نفر معاون ورزشی. باید جایگاه ها در فوتبال تعریف شود. این مجموعه درست عمل کند شرایط بهتر می شود.

وی اضافه کرد: من آمدم که کمک کنم و در خدمت باشگاه استقلال و هواداران باشم. من در استقلال بازی کردم و کسی نمی تواند من را از این تیم جدا کند. من هیچ وقت پیراهن استقلال را نفروختم.

معاون ورزشی باشگاه استقلال در رابطه با وضعیت مدیریتی باشگاه اضافه کرد: حتما باید مدیرعامل بعدی انتخاب و این استعفا هم قبول شود. وزیر ورزش باید تصمیم بگیرد. مددی استعفای کرده و منتظر حضور مدیرعامل بعدی هستیم.

پاشازاده در رابطه با جذب بازیکن اضافه کرد:  امروز به مجیدی نامه زدیم و خواستیم که به باشگاه بیاید و کتبا خواسته‌هایش را ارائه کند. ما و باشگاه و مسوولان نیز تلاش می‌کنیم تا مشکلات را برطرف کنیم. منتظریم تکلیف روشن شود و بعد تمرین را آغاز کنیم. بهتر است معارفه من انجام شود. ما حمایت‌مان را از فرهاد مجیدی اعلام کردیم. آرزوی ما این است که مجیدی در استقلال موفق و دل هواداران شاد شود.

وی در رابطه با اینکه چرا مسوولان باشگاه استقلال برای فروش مهدی قایدی به امارات رفتند، گفت: من تنها بازیکنی بودم که برای عقد قرارداد با باشگاهی خارجی، مدیرعامل و معاون باشگاه اروپایی به ایران آمدند و در باشگاه استقلال قراردادم با لورکوزن بسته شد. سایر قراردادها در همان باشگاه‌های اروپایی بسته شد و مشکلی در این باره وجود ندارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha