تکمیل کلینیک شبانه‌ روزی شازند ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

اراک - ایرنا - فرماندار شهرستان شازند گفت: تکمیل کلینیک تخصصی شبانه‌روزی شازند به ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد که تاکنون ۳۰ میلیارد ریال آن از محل اعتبارات استانی تامین شده است.

«حسین رجبی » روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ایجاد کلینیک تخصصی شبانه روزی با ظرفیت ٢٢ تخت درمان بستری بیمارستانی تحت عنوان مرکز جامع سلامت طی سال‌های گذشته در دستور کار قرار گرفته بود.

وی تاکید کرد: با رایزنی‌های انجام گرفته، مقرر شد میزان اعتبار برای ساخت این مرکز افزایش یابد و از محل جدول ۱۷ محرومیت زدایی نیز سهم بیشتری به شهرستان اختصاص داده شود که از سوی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی قول مساعد برای افزایش تامین اعتبار داده اخذ شد.

فرماندار شهرستان شازند اظهار داشت: امید است اعتبارات کامل مورد نیاز این طرح تامین شود و در یک سال آتی شاهد بهره‌برداری از این کلینیک شبانه روزی باشیم.

وی همچنین در خصوص مسکوت ماندن ساخت بیمارستان دولتی شازند نیز گفت: در اجرای این پروژه، اعمال ماده ۲۳ مربوط به سازمان برنامه و بودجه که باید کد اعتباری دریافت می‌کرد، انجام نشده که با پیگیری‌های لازم و نشست‌های نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان شهرستانی و استانی پیگیر رفع این مشکل هستیم.

فرماندار شهرستان شازند خاطر نشان کرد:در حال حاضر اجرای پروژه بیمارستان بالغ بر چهار هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال هزینه در بردارد که  امید است با تعامل و همکاری دولت، صنایع شهرستان و خیران این میزان اعتبار را بتوان جذب کرد و مردم این شهرستان از خدمات این بیمارستان دولتی بهره گیری کنند.

 شهرستان شازند از توابع استان مرکزی در ۳۳ کیلومتری جنوب غربی اراک واقع شده و در این منطقه بیش از ۱۲۰ هزار نفر جمعیت زندگی می‌کند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha