کومان:مجبور به استفاده از توپ‌های بلند شدیم؛ به فلسفه بارسا وفاداریم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال بارسلونا، گفت: به سَبک و فلسفه بازی تیم وفادار هستیم اما برای باز کردن دروازه گرانادا مجبور به استفاده از توپ‌های بلند و ارسال‌های متعدد شدیم.

به گزارش ایرنا؛ «رونالد کومان» پس از فرار تیمش از شکست خانگی مقابل گرانادا در هفته پنجم لیگ فوتبال باشگاه‌های اسپانیا و رسیدن به تساوی یک بر یک، اظهار داشت: گرانادا پس از رسیدن به گل در دقیقه دوم، با تمامی نفراتش به دفاع مشغول بود و چاره‌ای به غیر از ارسال‌های بلند نداشتیم. به فلسفه بازی بارسلونا وفاداریم اما در برخی مواقع مجبور به تغییر روش هستیم.

وی افزود: گل زودهنگام حریف، تمرکز ما را بهم ریخت اما تا پایان برای رسیدن به گل جنگیدیم و حتی بیشتر از توانمان تلاش کردیم. بحرحال یک امتیاز بهتر از شکست است.

کومان عنوان کرد: تیم حریف خیلی وقت تلف کرد اما داور با آنها مهربان بود. باید از بازیکنانم تشکر کنم که با تمام وجود تلاش کردن تا در زمین خودمان شکست نخوریم.

سرمربی بارسلونا سپس از هواداران تیمش قدردانی کرد و افزود: آنها تا ثانیه پایانی به بازیکنان روحیه دادند و به معنای واقعی یار دوازدهم تیم بودند.

وی در خصوص احتمال برکناری‌اش به دلیل اختلاف با «لاپورتا» رئیس بارسلونا به این جمله بسنده کرد: دیگر در این خصوص حرفی نمی‌زنم.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha