یک مربی و سه ورزشکار زنجانی به اردوی تیم ملی بوچیا اعزام شدند

زنجان - ایرنا - رییس هیات ورزش‌های جانبازان و معلولان استان زنجان گفت: یک مربی و ۳ ورزشکار زن و مرد این استان، راهی سومین مرحله اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی بوچیا شدند.

طیب امیری، روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: سعید یارمحمدی منفرد به عنوان مربی و محمدمهدی برجی،  علیرضا صفری و سیده لیلا موسوی نیز به عنوان ورزشکار در این مرحله از اردو حضور خواهند داشت.

وی با بیان اینکه اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی بوچیا از ۳۱ شهریور ماه جاری تا هفتم مهر ماه امسال در محل کمپ فدراسیون جانبازان و معلولان تهران برگزار می‌شود، اظهار داشت: این اردوها با هدف انتخاب مربیان و ورزشکاران برتر به منظور اعزام به بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۲۱ جوانان بحرین برگزار می شود.

رییس هیات ورزش های جانبازان و معلولین استان زنجان گفت: بازی های پارآسیایی بحرین قرار است با حضور قریب ۸۰۰ ورزشکار زیر ۲۳ سال و در ۹ رشته مختلف ورزشی و از ۱۱ الی ۱۵ آذر ماه امسال برگزار شود.

امیری یادآور شد: مرحله نخست این اردو در بخش مردان از ۲۳ تا ۲۷ و بانوان نیز از ۲۹ خرداد ماه امسال به مدت پنج روز و مرحله دوم نیز از ۸ تا ۱۳ شهریور ماه در همین محل برگزار شد و زنجان با ۲ مربی و سه ورزشکار زن و مرد در آن شرکت داشت.

وی با بیان اینکه پریسا خوئینی از مربیان زنجانی در مرحله نخست اردوی آمادگی و انتخابی تیم حضور داشت، ابراز امیدواری کرد ورزشکاران زنجان بتوانند با نشان دادن توانمندی و شایستگی های خود به مرحله بعدی اردو راه پیدا کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha