راه‌اندازی قرارگاه تاکتیکی خطوط هوایی ابوذر در ۱۰ فرودگاه بین المللی

تهران- ایرنا- رئیس پلیس پیشگیری ناجا از راه اندازی قرارگاه تاکتیکی خطوط هوایی ابوذر برای خدمت به زائران اباعبدالله الحسین(ع) خبر داد و گفت: پلیس در آمادگی کامل برای انجام ماموریت و خدمت به زائران اربعین حسینی (ع) است.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار مهدی معصوم بیگی با حضور در فرودگاه امام (ره) ضمن بازدید میدانی از نحوه خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی (ع) در جلسه ویدئوکنفرانسی راه اندازی قرارگاه تاکتیکی خطوط هوایی ابوذر با فرماندهان ۱۰ فرودگاه بین المللی، وضعیت اعزام زائران به کشور عراق را مورد بررسی و موارد لازم را موارد تاکید قرار داد.

این مقام ارشد انتظامی ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) و گرامی داشت هفته دفاع مقدس از آمادگی پلیس برای تامین نظم و امنیت اعزام زائران و دلدادگان امام حسین (ع) به کشور عراق خبر داد.  

وی با بیان اینکه پلیس پیشگیری همزمان با آغاز مام محرم با راه اندازی قرارگاه های تاکتیکی خطوط هوایی اقدامات گسترده‌ای را به منظور تامین نظم و امنیت در سه مرحله قبل، حین و بعد از سفر زیارتی اربعین پیش بینی کرده است، افزود: در  حال حاضر با تلاش همکارانم در پلیس فرودگاه های کشور اعزام هوایی زائران اربعین حسینی (ع) در نظم و امنیت کامل در حال انجام است.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با قدردانی از هم افزایی شرکت فرودگاه های کشور و یگان حفاظت سپاه هواپیمایی و همراهی شهروندان عزیز با پلیس در انجام ماموریت اربعین حسینی (ع) ادامه داد: تشدید اقدامات امنیت آفرین قرارگاه تاکتیکی خطوط هوایی ابوذر در ۱۰ فرودگاه بین المللی کشور در راستای ایجاد شرایطی امن برای زائران اباعبدالله الحسین (ع) و انتظام بخشی به ماموریت اعزام زائران است.

سردار معصوم بیگی اظهار امیدواری کرد: مجموعه خدمات، تلاش ها و مجاهدت بی منت و با افتخار کارکنان پلیس فرودگاه های پلیس پیشگیری ناجا در اعزام زائران مرضی رضای خداوند متعال قرار گیرد.

1352

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha