«مرادی» خطاب به بانوان وزنه‌بردار: کنار شما هستیم و حمایت می‌کنیم

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون وزنه‌برداری در دیدار با اعضای تیم‌های ملی زنان ایران، گفت: هشت ماه دیگر بازی‌های آسیایی و ۲ سال و اندی بعد المپیک را خواهیم داشت. من به شما امیدوارم و همه گونه کنار تیم‌های بانوان ایستاده‌ام.

به گزارش ایرنا،«علی مرادی» امروز (دوشنبه) در دیدار امروز با اعضای تیم‌های ملی زنان ایران با بیان اهمیت تاریخ سازی بانوان در ورزش وزنه برداری، اظهارداشت: اولین مدال المپیک کشور را جعفر سلماسی گرفتند ولی اولین مدال طلای المپیک برای کشورمان توسط محمد نصیری بدست آمد، این افراد در تاریخ ورزش ماندگار شدند. من در چهره تک تک شما توانایی و لیاقت را می‌بینم که در بخش بانوان افتخارآفرینی کنید.

وی افزود: از روزی که ایوانف را برای مربیگری به ایران آوردیم، از صبح تا شب تلاش می کرد، قبل از ورزشکاران و کمک مربیان در سالن بود. از ابتدا جدیت داشت و کنار ایشان، خورشیدی حضور داشت که الان این تجارب را می‌تواند به عنوان مشاور فنی، به بانوان منتقل کند.

رییس فدراسیون در پایان خطاب به اعضای تیم های نوجوانان و امید کشور گفت: توانمندی خود را به دنیا اثبات کنید. با همین انگیزه بالا در مسابقات به آنچه شایسته شماست، برسید. مردم احترام ویژه‌ای برای ورزشکاران زن قائل هستند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha