حرکت در خارج از مدار قانون، عامل اصلی لغزش برخی مدیران است

ارومیه- ایرنا- رییس کل دادگستری آذربایجان غربی با تاکید بر اقدام بر اساس قانون گفت: حرکت درخارج از این مدار، عامل اصلی لغزش برخی مدیران و کارکنان بوده است.

ناصر عتباتی روز دوشنبه در آیین تودیع و معارفه شهردار ارومیه افزود: در اجرای اقدامات قانونی در کنار مدیریت شهری هستیم اما خارج شدن از مسیر قانون، حمایت قضایی را به نظارت و پیگیری و ورود با هدف صیانت از حقوق بیت المال تبدیل می شود.

وی اضافه کرد: در دوره گذشته مدیریت شهری شهرها،  انواع پرونده های کیفری تشکیل شد که وجود این نوع پرونده ها منجر به سلب اعتماد مردم می شود.

رییس کل دادگستری آذربایجان غربی با اشاره به اینکه کمیسیون ماده ۱۰۰ محلی برای درآمدزایی مدیریت شهری تبدیل شده، بیان کرد: این کمیسیون باید تبدیل به مرکزی برای بهینه سازی ساخت و سازها شود.

عتباتی ادامه داد: شهرداری به عنوان یک نهاد خدمت عمومی با ماموریت های متعدد بیشتر ارتباط با شهروندان دارد و  این مهم می تواند رضایتمندی بیشتر شهروندان را رقم بزند.

وی اظهار کرد: از مدیریت شهری ارومیه انتظار داریم با خدمت رسانی خالصانه و بی توقع در کمترین زمان، خدمت رسانی به شهروندان را ارتقا دهند.

وی گفت: در تمام مجموعه های اداری از جمله شهرداری، مهمترین بخش نارضایتی مردم به نوع پاسخگویی مربوط است و باید شنونده خوبی برای مردم بوده و با زبان نرم پاسخگو باشیم.

رییس کل دادگستری آذربایجان غربی بر توزیع عادلانه خدمات شهری در نقاط مختلف شهر ارومیه تاکید کرد و افزود: تمام ظرفیت دستگاه قضا در کنار شهردار جدید ارومیه برای پیشبرد اهداف قانونی خدمات شهری در شهر است.

عتباتی اضافه کرد: شهر و تک تک اموال و دارایی های آن در دست مدیران، امانت است و باید نگاه‌ها، نگاه امانت‌داری باشد.

به گزارش ایرنا، در این آیین حسین مهدی زاده به عنوان چهل و سومین شهردار ارومیه و شانزدهمین شهردار پس از انقلاب اسلامی در این شهر معرفی شد.

پیش از او، مجید آقازاده در ماه های پایانی دوره پنجم شورای اسلامی، شهردار ارومیه بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha