کنگره شهدای استان مرکزی یک منبع موثق در حوزه اخبار ایثار و شهادت است

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: کنگره شهدای استان مرکزی، اکنون به یک مرجع و منبع موثق در حوزه اخبار ایثار،جهاد و شهادت تبدیل شده و این نشان از تخصصی عمل کردن،حرفه‌ای بودن و تعهد به رسالت‌های کار رسانه‌ای است.

سید «علی آقازاده » روز دوشنبه در دیدار با جمعی از اعضای ستاد کنگره شهدای استان به مناسبت سه ساله شدن فعالیت کنگره در فضای مجازی افزود: کنگره شهدای استان مرکزی از زمان شکل گیری تا اجرای اجلاسیه‌های اصلی موفقیت‌ها و دستاوردهای بسیاری کسب کرد و اکنون پس از گذشت ۲ سال از برگزاری کنگره موفقیت‌ها و دستاوردها همچنان ادامه دارد و این مهم به برکت شهدا و دعای خیر خانواده معظم شهدا و جامعه ایثارگران است.

وی تاکید کرد: مردمی بودن یکی از ویژگی‌های برجسته و دلایل موفقیت کنگره شهدای استان مرکزی بود و بسیاری از دستاوردهای کنگره به برکت تلاش‌های ستاد کنگره و مشارکت مردم اتفاق افتاد.

استاندار مرکزی اظهار داشت:ستاد کنگره شهدای استان به عنوان یک ساختار موفق الگوی بسیاری از اقدامات بزرگ در استان است و همدلی و وحدتی که در ستاد کنگره برای انجام اقدامات رقم خورد، منشا خیرات و برکات بسیاری شد.

آقازاده بیان داشت: بهبود فضای فرهنگی و اجتماعی استان، ایجاد نهضت خدمت رسانی به محرومان، ایجاد زیرساخت‌های فرهنگی و اجتماعی، نهضت جمع آوری اسناد و تولیدات محتوایی در حوزه دفاع مقدس و نهضت محرومیت زدایی و ساخت مسکن برای محرومان از مهمترین دستاوردهای کنگره شهدای استان مرکزی است که همه این دستاوردها امروز با قوت در حال انجام هستند و منشا خیرات زیادی برای مردم استان است.

وی ادامه داد: فعالیت کنگره در فضای مجازی در سطح خبرگزاری حرفه‌ای و تخصصی در حوزه ایثار، جهاد و شهادت تبدیل شده و روز به روز باید این فعالیت توسعه پیدا کند.

استاندار مرکزی عنوان کرد: رضایتمندی خانواده معظم شهدا و جامعه ایثارگری در پوشش و اطلاع رسانی اخبار در حوزه ایثار، جهاد و شهادت یکی از دستاوردهای فعالیت کنگره شهدای استان در فضای مجازی است.

آقازاده با بیان اینکه فعالیت کنگره در فضای مجازی امروز به یک الگوی کامل برای فعالیت رسانه‌ای تبدیل شده گفت: همه رسانه‌ها باید از این اقدام موفق الگوگیری کنند چراکه ورود کنگره در فضای مجازی نشان داد که می‌توان با کمترین هزینه موفق ترین و اثرگذارترین اقدامات را انجام داد.

 وی بیان کرد: تنوع، جذابیت و به کارگیری خلاقیت‌ها با استفاده از تولیدات چند رسانه‌ای و قالب‌های مختلف هنری باید بیشتر مورد توجه باشد چراکه در این صورت علاوه بر جذب مخاطب در سنین نوجوانان می توان سلایق دیگر را نیز جذب کرد.

استاندار مرکزی بهره‌گیری از ظرفیت‌های هنرمندان و فعالان فرهنگی در تولیدات محتوایی را ضروری عنوان کرد و گفت: توجه به مسائل اجتماعی و فرهنگی در فعالیت های کنگره و تولیدات محتوایی بیشتر مورد توجه باشد و امید است فعالیت‌های کنگره در آغاز سال چهارم پربارتر و با قوت از گذشته و البته در سطح وسیع تر استمرار داشته باشد.

استان مرکزی بیش از ۶ هزار و ۲۰۰ شهید گلگون کفن تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha