مهلت ارسال مقاله به همایش ملی ایران‌شناسی استان‌ها تمدید شد

تهران- ایرنا- مهلت ارسال اصل و چکیده مقالات به منظور شرکت در دومین همایش ملی ایران شناسی استان‌ها تا ۱۵ آذرماه ۱۴۰۰ تمدید شد.

به گزارش روز دوشنبه بنیاد ایران‌شناسی، مهلت ارسال اصل و چکیده مقالات برای شرکت در دومین همایش ملی ایران‌شناسی استان‌ها با عنوان تاریخ، فرهنگ و هنر استان‌های کردستان، کرمانشاه و ایلام با توجه به استقبال پژوهشگران و به منظور بهره‌مندی مناسب از فرصت علمی پیش آمده تا پایان روز دوشنبه ۱۵ آذرماه ۱۴۰۰ تمدید شد؛ این همایش روز دوشنبه ۲۹ آذرماه ۱۴۰۰ برگزار می شود.

دبیرخانه اجرایی دومین همایش ملی ایران‌شناسی استان‌ها از استادان، دانشجویان، پژوهشگران و محققان دعوت به عمل آورد با مشارکت خود در این رخداد علمی-پژوهشی نقش آفرینی کنند و به تولید دانش و ارتقای سطح پژوهشی استان‌ و کشور بیافزایند.

بنیاد ایران‌شناسی دومین همایش ملی ایران‌شناسی استان‌ها را با هدف طرح فرصتی علمی برای پژوهشگران جهت مطالعه و تحقیق پیرامون تاریخ، تمدن و فرهنگ استان‌های کردستان، کرمانشاه و ایلام برگزار می کند.

مهلت ارسال مقاله به همایش ملی ایران‌شناسی استان‌ها تمدید شد

مقالات برتر این همایش در سه مجلد جداگانه تحت عنوان مجموعه مقالات استان به چاپ می رسد و مقالات منتخب در پایگاه‌های معتبر علمی سیویلیکا و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) نمایه می شود.

پژوهشگران برای ثبت‌نام و ارسال مقالات خود تا پایان روز ۱۵ آذرماه ۱۴۰۰ به نشانی‌های اینترنتی همایش https://province.iranology.ir/kermanshah، https://www.iranology.ir، https://province.iranology.ir/kordestan مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha