درآمد اکرام ایتام و محسنین در قزوین ۱۱۱ درصد رشد داشته است

قزوین - ایرنا – مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: درآمد اکرام ایتام و محسنین در قزوین از ابتدای امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۱۱۱ درصد رشد داشته است.

مهرعلی حق گویان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از ابتدای امسال ۱۷۰ میلیارد ریال درآمد در بخش اکرام ایتام و محسنین در سطح استان جذب شده که این میزان نسبت به سال گذشته رشد چشمگیری داشته است.

وی افزود: در استان قزوین هشت هزار و ۶۱۵ ایتام و فرزندان محسنین تحت پوشش این نهاد قرار دارند که یک هزار و ۵۷۲ نفر از آنها ایتام و هفت هزار و ۴۳ نفر میز فرزندان محسنین هستند.

این مسوول با اشاره به اینکه تمامی درآمدهای جذب شده در این راه صرف ایتام و محسنین می‌شود: خاطرنشان کرد: سرانه دریافتی ایتام در قزوین یک میلیون و ۱۸۷ هزار تومان و سرانه دریافتی فرزندان محسنین نیز ۲۰۰ هزار تومان است.

به گفته حق گویان، در ایام کرونا حامیان و خیران نوع دوست قزوینی همانند گذشته خوش درخشیده و حمایت های آنها نیز بسیاری از مشکلات معیشتی و اقتصادی نیازمندان را برطرف کرده است.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اظهار داشت: امیدواریم حامیان با مشارکت بیشتر در برنامه های این نهاد در استان قزوین منجر به افزایش خدمت رسانی به مددجویان قزوینی شوند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha