۲۹ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۵۱
کد خبرنگار: 3127
کد خبر: 84477563
۰ نفر

برچسب‌ها

بیش از ۱۳۵ هزار دوز واکسن کرونا در شهرستان لاهیجان تزریق شد

لاهیجان - ایرنا - رییس شبکه بهداشت لاهیجان گفت: بیش از ۱۳۵ هزار دوز واکسن به جمعیت هدف برنامه ملی واکسیناسیون در این شهرستان تزریق شده است.

محمدتقی نجف زاده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تزریق واکسن به گروه های هدف و مشاغل پرخطر در حال انجام  و برخی از مشاغل نیز به پایان رسیده است.

وی با بیان اینکه در بیش از ۱۴ مرکز تجمیعی، جامع سلامت و بهداشت شهری و روستایی تزریق واکسن نوبت اول و دوم با نظارت شبکه بهداشت شهرستان لاهیجان ادامه دارد، افزود: برای سرعت بخشیدن به انجام واکسیناسیون به مردم شهرستان، از تمامی ظرفیت‌های موجود در این زمینه استفاده می‌کند.

نجف زاده با بیان اینکه با وارد شدن دوزهای جدید به شهرستان، واکسیناسیون سرعت خواهد گرفت، خاطرنشان کرد: از شروع واکسیناسیون علیه کرونا ویروس تاکنون ۱۳۵ هزار و ۴۸۷ دوز انواع واکسن به شهروندان در لاهیجان تزریق شده است.

وی ادامه داد: تاکنون بالغ بر ۸۷ هزار و ۶۳۰ نفر دوز اول و ۴۷ هزار و ۸۵۷ نفر، دوز نوبت دوم را در این شهرستان تزریق کرده‌اند.

رییس شبکه بهداشت شهرستان لاهیجان با تاکید بر لزوم توجه ویژه نسبت به شیوه نامه های بهداشتی از مردم خواست تا کماکان اصول بهداشتی را رعایت کرده و حتی افرادی که واکسن کرونا دریافت کرده اند نیز نسبت به استفاده از ماسک و پرهیز از حضور در تجمعات، عزمی جدی داشته باشند.

شهرستان لاهیجان با بیش از ۱۶۷ هزار نفر جمعیت در ۴۰ کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است .

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha