۲۹ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۱۶:۲۸
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 84477527
۰ نفر

برچسب‌ها

مراغه‌چیان: باید درباره قرارداد «قایدی» شفاف‌سازی شود

تهران- ایرنا- پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: درباره عقد قرارداد «مهدی قایدی» با شباب‌الاهلی امارات و اتفاقاتی که میان احمد مددی و فرهاد مجیدی در این باره افتاد ابهاماتی وجود دارد که باید شفاف‌سازی شود.

به گزارش ایرنا، «سعید مراغه‌چیان» روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا با اشاره به استعفای احمد مددی از سمت مدیرعاملی باشگاه استقلال، اظهار داشت: در اینکه احمد مددی یکی از ضعیف‌ترین مدیران تاریخ باشگاه استقلال بود هیچ شکی نیست و در نهایت او دیرتر از آن چیزی که باید می‌رفت از سمت مدیرعاملی استقلال استعفا کرد.

وی افزود: استقلال بدترین روزهای خود را پشت سر می‌گذارد و باید ویز ورزش و جوانان تکلیف این تیم را مشخص کنند، چرا که زمان در حال از دست رفتن است.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: فرهاد مجیدی نتایج خوبی با استقلال نگرفت و این موضوع را با آنالیز فنی و به عنوان یک پیشکسوت استقلال بر زبان می‌آورم.

مراغه‌چیان تصریح کرد: به نظرم باید اتفاقاتی که در اردوی استقلال و در کشور امارات رخ داد بازگو شود. پرویز مظلومی گفته است اگر بخواهم حرف بزنم دیگر سنگ روی سنگ بند نمی‌شود.

وی تاکید کرد: درباره عقد قرارداد مهدی قایدی با الهلی امارات و اتفاقاتی که میان احمد مددی و فرهاد مجیدی در این باره افتاد ابهاماتی وجود دارد که باید شفاف‌سازی شود. این موضوع کوچکی نیست که بتوان از کنار آن به سادگی گذشت و چشم‌پوشی کرد.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: استقلال به یک جریان نو و تازه نیاز دار و باید مدیریت آینده این تیم بتوانند بستری را فراهم کنند تا پیشکسوتان که خون دل این تیم را خورده‌اند در کنار باشگاه بوده و نظرات خود را بیان کنند نه اینکه مثل مددی کاری کنند که آنها دوست نداشته باشند از کنار باشگاه عبور کنند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha