واحد سیار واکسیناسیون کرونا در مراغه راه‌اندازی شد

مراغه - ایرنا - معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: واحد سیار واکسیناسیون کرونا در این شهرستان تجهیز و راه‌اندازی شد.

احمد مجتهدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این اقدام در راستای تسریع در روند واکسیناسیون کرونا و تسهیل دسترسی گروه های هدف انجام شده است.

وی ادامه داد: این واحد سیار با حضور در میادین اصلی شهر و یا مناطقی که دسترسی راحت به مراکز تجمیعی واکسن یا مراکز بهداشتی ندارند حضور خواهد یافت.

مجتهدی اضافه کرد: همچنین راه اندازی این واحد سیار در راستای تسریع روند واکسیناسیون درنقاط مختلف این شهرستان راهگشا خواهد بود.

وی با اشاره به فعالیت ۲ مرکز واکسیناسیون رسالت و خواجه نصیر در ماه های گذشته گفت: هم اکنون سه مرکز تجمیعی دانشگاه آزاد اسلامی، فرهنگیان و سالن شهدای مدافع حرم صالحین سپاه مراغه برای واکسیناسیون شهروندان راه اندازی شده است.

وی از شهروندان درخواست کرد تا با حضور در مراکز واکسیناسیون و تزریق واکسن، در قطع زنجیره کرونا و کنترل آن نقش فعال داشته باشند.

به گزارش ایرنا، تاکنون بیش از ۱۴۰ هزار دز واکسن کرونا در قالب دز های اول و دوم به گروه های هدف در شهرستان مراغه تزریق شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha