بسیج رسانه قزوین ۲۰ برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس اجرا می‌کند

قزوین – ایرنا – رییس بسیج رسانه استان قزوین گفت: به مناسبت هفت دفاع مقدس ۲۰ برنامه با حضور رسانه‌های استان اجرا می‌شود.

محمد کشاورز روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:این برنامه ها از ۳۱ شهریورماه آغاز می شود و تا روز چهارشنبه هفتم مهرماه ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به عناوین روزهای این هفته، گفت: روز چهارشنبه اولین روز از هفته دفاع مقدس به نام پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت، روز دوم، شهیدان، جانبازان، آزادگان، صلابت و فخرآفرینی، روز سوم، معنویت، زنان، خانواده و سلامت، روز چهارم ولایت مداری، جوانان، علم و دانش پژوهی، روز پنجم دفاع همه جانبه، پشتیبانی مردمی و اصناف، روز ششم وحدت ملی، بصیرت، دشمن شناسی و استکبارستیزی، روز سه شنبه نیروهای مسلح، بسیجیان، جهادگران عشایر و پیشمرگان کرد مسلمان و روز چهارشنبه به عنوان فرماندهان، عزتمداران و حماسه آفرینان نامگذاری شده است.

رییس بسیج رسانه استان قزوین با اشاره به مهمترین برنامه های این هفته، گفت:برگزاری مسابقه کتابخوانی و نشست های خبری، دیدار با خانواده شهید جاوید الاثر در شهرستان آبیک، دیدار با خبرنگار جانباز، برگزاری کارگاه آموزشی، مسابقه تیراندازی، فراخوان آثار و تولیدات رسانه ای با موضوع دفاع مقدس و نشست اخلاق و رسانه با حضور آیت الله عابدینی از مهمترین این برنامه ها است.

کشاورز گفت: امیدواریم با برگزاری این برنامه ها گام های بلندی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و مبارزه با استبکار در سطح جامعه به همت اصحاب رسانه استان برداشته شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha