وقتی مسی به تعویض عادت ندارد

تهران- ایرنا- تعویض جنجالی «لیونل مسی» موجب شد تا سرمربی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن به جنجال‌های پس از آن واکنش نشان دهد.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن شب گذشته در حساس‌ترین دیدار هفته ششم لوشامپیونه فرانسه در زمین خود به مصاف لیون رفت که موفق شد با گل دقیقه ۹۳ ایکاردی میهمانش را با شکست ۲ بر یک بدرقه کند.

این در حالی بود که مسی عملکرد خوبی در این دیدار داشت و حتی یک بار تیر دروازه حریف را هم به لرزه درآورد و  در دقیقه ۷۵ از زمین خارج شد و جایش را به اشرف حکیمی در ترکیب پاریسی‌ها داد. مشاجره لفظی پوچتینو سرمربی آرژانتینی با لیونل مسی هموطن خود پس از این تعویض ترکش‌هایی را در پی داشت؛ آنچه که مشخص بود، فوق ستاره آرژانتینی از تعویضش به شدت ناراحت است.

با این حال سرمربی آرژانتینی به جنجال‌ها پس از تعویض مسی واکنش نشان داد.

پوچتینو در پاسخ به این پرسش که چرا تصمیم به تعویض هموطن خود گرفت، اظهار داشت: ما بازیکنان بزرگ زیادی در تیم‌مان داریم و متشکل از ۳۵ بازیکن هستیم. به همین خاطر باید در طول بازی تصمیمات درستی بگیریم که از چه بازیکنی استفاده کنیم. گاهی اوقات این تغییرات نتیجه می‌دهد و گاهی هم بر عکس. ممکن است برخی اوقات تصمیماتی هم که می‌گیریم شاید برخی دوست نداشته باشند.

وی اضافه کرد: با این حال من در پایان بازی از مسی پرسیدم که از موضوعی ناراحت است یا خیر که او گفت همه چیز معمولی است و بابت موضوعی ناراحت نیست.

وقتی مسی به تعویض عادت ندارد

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha