۲۹ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۱۰:۳۲
کد خبرنگار: 3046
کد خبر: 84477131
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

فرنگی‌کاران مدال‌آور قم در میادین بین‌المللی تجلیل شدند

قم-ایرنا- مدال‌آوران کشتی فرنگی قم در رقابت های بین‌المللی طی مراسمی از سوی مسئولان ورزشی و هیات کشتی استان تجلیل شدند.

به گزارش روز دوشنبه اداره کل ورزش و جوانان قم، آیین تجلیل از مدال آوران کشتی فرنگی استان در رقابت های بین المللی با حضور روح‌الله رمضانی معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان قم، حسن اسحاقی پیشکسوت کشتی و کادر اجرایی هیات کشتی برگزار شد.

در این آیین از مهدی ابراهیمی ملی‌پوش استان قم در رقابت‌های قهرمانی ۲۰۲۱ آسیا، امیر عبدی دارنده مدال طلا مسابقات جام قهرمانان ترکیه و محمدجواد رضائی که در مسابقات جام ایوانوویچ صربستان موفق به کسب مدال برنز شد تجلیل به عمل آمد.

ادارات کل ورزش و جوانان قم  موفق درارزیابی
اداره کل ورزش و جوانان استان قم طی ارزیابی وزارت ورزش و جوانان موفق به کسب رتبه اول در سال ۹۸ و کسب رتبه دوم در سال ۹۷ در بین ادارات تیپ سه ورزش و جوانان سراسر کشور شد.
همچنین در ارزیابی وزارت ورزش و جوانان از عملکرد ادارات ورزش  وجوانان استانها، در سال های ۹۷ و ۹۸ که جدیدا احکام آنها به ادارات کل تقدیم شد، اداره کل ورزش و جوانان استان قم در سال ۹۸ رتبه اول و در سال ۹۷ رتبه دوم را در بین استانها هم گروه خود کسب کرد.
گفتنی است هر ساله مراسمی از سوی وزارت ورزش وجوانان در راستای تجلیل از ادارات ورزش و جوانان در پی کسب عناوین مذکور برگزار می‌شد که سال گذشته به علت شیوع ویروس منحوص کرونا امکان برگزاری این مراسم مهیا نشد و وزارت ورزش و جوانان اخیرا لوح های مربوطه را با امضای وزیر ورزش و جوانان به ادارات برتر استانی تقدیم کرده‌است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha