تقدیر سفیر ایران در ژاپن از تیم ملی والیبال کشورمان

تهران- ایرنا- «مرتضی رحمانی موحد» سفیر جمهوری اسلامی ایران در ژاپن امروز دوشنبه طی مراسمی در سفارت ایران در ژاپن از تیم ملی والیبال ایران قدردانی کرد.

به گزارش ایرنا از سفارت ایران در ژاپن، سفیر جمهوری اسلامی ایران در ژاپن در مراسم تقدیر از تیم ملی والیبال ایران که در ٢١ امین دوره مسابقات آسیایی در ژاپن مقام قهرمانی را کسب کردند، گفت: این افتخار تاریخی مرهون توجه به ارزش های ملی و غیرت و همت است و با این افتخار بزرگ، شادی و  خوشحالی را برای ملت ایران به ارمغان آوردید.

رحمانی موحد افزود: مدیریت و هماهنگی هوشمندانه سرپرستی، رهبری خلاقانه کادر مربیگری و غیرت و همت سروقامتان تیم ملی والیبال کشورمان، افتخاری تاریخی در سطح قاره بزرگ آسیا را رقم زد، این قهرمانی بار دیگر اتکا به ارزش های ملی را اثبات کرد و مایه مسرت جامعه ورزش کشور شد.

در این مراسم تقوی دبیر فدراسیون والیبال نیز با تشکر و سپاس از مساعدت ها و حمایت های خالصانه سفیر و همکاران سفارت، این قهرمانی ارزشمند در شرایط خاص برگزاری مسابقات را نشانه همت و غیرت والیبالیست های کشورمان دانست.    

تقدیر سفیر ایران در ژاپن از تیم ملی والیبال کشورمان

بهروز عطایی سر مربی تیم ملی والیبال نیز در این مراسم ضمن قدردانی از حمایت ها و پشتیبانی سفارت کشورمان گفت: کمبودهایی در اینجا بود که با مساعدت های شخص سفیر و همکارانشان حل شد و نواقص موجود در محل جبران شد فینال بیست و یکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی آسیا در مقابل ژاپن که با نتیجه سه بر صفر به پایان رسید، حاصل تلاش و زحمت تک تک اعضای تیم و کادر فنی و سرپرستی بود.

تیم ملی والیبال ایران در این دوره از رقابت‌ها از ترکیب بازیکنان جوان و با تجربه استفاده کرد و توانست عملکرد خوبی از خود نشان دهد و بدون شکست به فینال این دوره از رقابت ها راه پیدا کند.  

ایران پیش تر سه عنوان قهرمانی، دو نایب قهرمانی و یک عنوان سومی را به دست آورده بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha