پرداخت وام قرض‌الحسنه  برای خرید تبلت دانش‌آموزی در یاسوج

یاسوج- ایرنا- مدیر امور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در کهگیلویه و بویراحمد گفت: این بانک برای ارائه تسهیلات قرض الحسنه با کارمزد چهار درصد به دانش آموزان و دانشجویان استان برای خرید تبلت و لپ تاپ آمادگی کامل دارد.

به گزارش ایرنا ؛ مهرداد آرمین روز دوشنبه با اعلام این مطلب به رسانه ها اظهار داشت: ارائه تسهیلات قرض الحسنه مذکور به منظور رفع مشکل دانش آموزان برای خرید تبلت و لپتاپ است.

وی افزود: بانک قرض الحسنه مهر ایران با عقد قرارداد با فروشگاه های معتبر استانی و کشوری در قالب کالا کارت این ظرفیت را دارد که  تمامی فرهنگیان، دانش آموزان و دانشجویان استان را با ارائه تسهیلات کالا کارت، تمام مبلغ وسایل مورد نظر شان  را یک روزه پرداخت نماید.

 مدیر امور شعب بانک قرض الحسنه مهرایران در کهگیلویه و بویراحمد در همین راستا از خدمات نوین الکترونیک بانک مهر ایران خبر داد که بدون حضور در شعبه این افراد میتوانند از طریق نصب موبایل بانک، افتتاح حساب و درخواست کالا کارت خود را نیز در همین نرم افزار به شعبه مورد نظر ارسال کنند.

بر اساس آخرین آمار ۱۵۲ هزار نفر معادل ۲۲ درصد جمعیت استان کهگیلویه و بویراحمد در بانک قرض الحسنه مهر ایران حساب دارند. بانک قرض الحسنه مهر ایران در نظام بانکداری اسلامی جهان جایگاه سوم و در ایران رتبه اول را دارد.

بنا به گفته متولیان امور آموزشی فعالیت مدارس این استان در مهرماه ۱۴۰۰ بر اساس الگوهای سه گانه حضوری، ترکبیی و غیرحضوری است.

کهگیلویه و بویراحمد ۱۶۶ هزار و ۸۹۵ دانش آموز دارد که ۳۴ درصد از این تعداد در روستاها و چهار درصد نیز در مناطق عشایری شرایط سختی برای تحصیل در این روزهای کرونایی دارند. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha