دومین نمایشگاه "اقتدار هوایی" در کرانه دریای عمان برگزار می‌شود

چابهار - ایرنا - فردا سه‌شنبه همزمان با ۳۰ شهریورماه دومین نمایشگاه اقتدار هوایی هفته دفاع مقدس به مدت یک هفته در کرانه دریای عمان برگزار می‌شود.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی پایگاه شکاری خلبانان شهید برادران دلحامد ، این نمایشگاه به میزبانی پایگاه شکاری خلبانان شهید برادران دلحامد برپا می‌شود.

مانور هوایی جنگنده‌ها و حرکات نمایشی در آسمان دریای عمان ازجمله برنامه‌های این رویداد است و حضور ۱۱ نفر از ستارگان رزمنده دفاع مقدس همچون امیر سرتیپ‌دوم خلبان فرج‌الله براتپور  ( لیدر عملیات اچ‌سه) را در برنامه‌ها خواهیم داشت.

همچنین بازدید عمومی از تجهیزات و تسلیحات نیروهای مسلح شهرستان‌های کُنارک و چابهار ازجمله برنامه‌های نمایشگاه اقتدار هوایی گرامیداشت هفته دفاع مقدس است.

برپایی نمایشگاه‌های جانبی صنایع دستی، غرفه‌های محصولات فرهنگی و مسابقات متنوع فرهنگی و ورزشی را طی هفته دفاع مقدس خواهیم خواهیم داشت.

لازم به ذکر است که برای رفت و آمد عموم مردم به محل نمایشگاه، سرویس‌های منظمی درنظر گرفته شده و علاقه‌مندان می‌توانند از فردا صبح راس ساعت ۷:۳۰ دقیقه مقابل مسجد امام رضا (ع) حضور داشته باشند و با خودروهای پیش‌بینی شده وارد محل نمایشگاه شوند. «نمایشگاه طی این یک هفته تا ساعت ۱۲ ظهر دایر است»

سرخط اخبار استان‌ها