۲۹ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۱۰:۵۸
کد خبرنگار: 2191
کد خبر: 84477060
۳ نفر

برچسب‌ها

۹ طرح آموزشی در سبزوار آماده بهره‌برداری شد

سبزوار- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش سبزوار گفت: ۹ طرح آموزشی در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید با هزینه ۱۵۰ میلیارد ریال در این شهرستان تکمیل و آماده بهره‌برداری شده است.

اسماعیل نصرآبادی روز دوشنبه در حاشیه بازدید از مدارس سبزوار در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این ۹ طرح آموزشی، پنج طرح از ابتدای مهرماه پذیرای دانش آموزان است و چهار طرح دیگر تا آبان ماه به بهره برداری می رسد.

وی اضافه کرد: در مجموع با بهره برداری این طرحهای آموزشی ۴۳ کلاس به تعداد کلاسهای درس در سطح شهرستان سبزوار افزوده می شود.

مدیر آموزش و پرورش سبزوار گفت: بخشی از هزینه ساخت این ۹ طرح آموزشی علاوه بر اعتبارات سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس با کمک خیران تامین شده است.

نصرآبادی افزود: یکی از مشکلات آموزش و پرورش سبزوار کمبود جدی فضاهای آموزشی در مناطق حاشیه این شهر است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی ادامه داد: به منظور توسعه فضاهای آموزشی در مناطق حاشیه شهر سبزوار، با مشارکت سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری، زمین هایی برای مدرسه سازی در این مناطق مشخص شده است که با ورود خیران و ساخت فضاهای آموزشی، مشکلات این نواحی تا حدودی برطرف می شود.

۵۳ هزار دانش‌آموز در ۲۸۹ مدرسه سبزوار مشغول تحصیل هستند.

سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha