شکست آمریکا و احتضار عربستان حاصل مقاومت است

تبریز- ایرنا- فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امروز وقتی صحنه رویارویی اسلام و کفر را می‌بینیم، نصرت و پیروزی اسلام را شاهد هستیم، گفت: آمریکای شکست خورده و احتضار کنونی عربستان حاصل مقاومت است.

به گزارش ایرنا، سرلشکر حسین سلامی عصر یکشنبه در همایش اقتدار عاشورایی سپاه ناحیه تبریز با بیان اینکه اکنون وقتی میدان رویارویی اسلام و کفر را می‌بینیم، شاهد نصرت و پیروزی اسلام هستیم، افزود: امروز دیگر یک آمریکای خطرناک نمی‌بینیم، بلکه یک آمریکای شکست خورده، فراری و افسرده را شاهد هستیم.

وی اظهار کرد: اکنون رژیم سعودی را نیز که بتواند به هر شکل ممکن به یک ملت بی دفاع مثل یمن حمله کند، نمی‌بینیم و صدای این قدرت‌ها در حال احتضار است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اسلام، موانع بزرگی را پشت سر گذاشته و امروز جوانه‌های امید در قلب جوانان امیدوار جهان در حال رویش است.

سرلشکر سلامی افزود: در داخل کشور خودمان با وجود همه فشارهای طبیعی یا تحمیلی، ملت ایران در حال مقاومت بوده و اکنون این موانع در حال برداشته شدن، سختی‌ها در حال آسان شدن و جاده‌ها در حال هموار شدن و مسلمانان در حال قد کشیدن بوده  و حیات در جامعه جاری شده است.

وی با بیان اینکه دلیل این پیروزی‌ها، مقاومت مردم بزرگ ایران است، خاطرنشان کرد: وقتی سیل، زلزله یا کرونا به وجود می‌آید، این مردم بزرگ ایران و بسیجیان هستند که به کمک یکدیگر می‌شتابند و این بسیجیان هستند که در همه جا سپر بلای مردم می‌شوند.

وی ادامه داد: امروز همه دنیا به وجود یک ملت که بیش از چهار دهه در برابر قدرت‌های بزرگ ایستاده،  غبطه می‌خورد.

سرلشکر سلامی گفت: نام ایران با عظمت، مهربانی، پیشرفت و انسجام و اتحاد تعریف می‌شود و این امت همواره امام و رهبر خود را عاشقانه دوست دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha