تیم فوتبال ساحلی چابهار دومین بازی خود را با نتیجه ۴ بر ۲ برد

چابهار - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال ساحلی منطقه آزاد چابهار گفت: بازیکنان فوتبال ساحلی چابهار طی دومین رقابت خود در لیگ دسته یک کشور با نتیجه ۴ بر ۲ از تیم فولاد هرمزگان جلو افتادند.

"عبدالناصر حوت" شامگاه یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در بازی امروز مهرشاد آگور ۲ گُل، سعید پیرامون و عقیل دهقان‌زاده هرکدام یک گل به ثمر رساندند.

وی با بیان اینکه در این مسابقات ۱۵ بازیکن و سه نفر نیروی کادر ما را همراهی می‌کنند تصریح کرد: پس‌فردا ۳۰ شهریورماه جاری بازی آخر مرحله رفت را با تیم ملاباشی یزد به رقابت خواهیم پرداخت.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی منطقه آزاد چابهار اضافه کرد: نخستین بازی این گروه را با باخت در مقابل تیم میزبان (بندر گز) که شرایط خوبی داشت واگذار کردیم.

حوت بیان کرد: مسابقات لیگ دسته یک فوتبال ساحلی کشور به دلیل شرایط کرونا در سه گروه چهارتیمی به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود و تیم چابهار در گروه سوم با تیم‌های ملوان بندرگز، دهیاری ملاباشی یزد و فولاد هرمزگان هم‌گروه است.

وی با بیان اینکه دور برگشت را هم پیش رو داریم گفت: دور برگشت مسابقات فوتبال ساحلی کشور از هشتم تا یازدهم مهرماه در استان هرمزگان برگزار می‌شود.

تیم بزرگ‌سالان فوتبال ساحلی سواحل مکُران منطقه آزاد چابهار روز (پنجشنبه) گذشته عازم مسابقات لیگ دسته یک کشور به میزبانی باشگاه ملوان بندرگز گلستان شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها