۲۸ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۱۶:۳۹
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 84476512
۱ نفر

برچسب‌ها

نخستین دوره آموزش شهروندان خبرنگار استان یزد برگزار شد

یزد- ایرنا- نخستین دوره آموزش شهروندان خبرنگار استان یزد روز یکشنبه با حضور ۶۰ نفر از علاقه مندان به کار اطلاع رسانی و با هدف توسعه اطلاع رسانی و گسترش فعالیت های فضای مجازی در شهر مهریز برگزار شد.

به گزارش ایرنا، دوره یادشده به میزبانی شورای شهر، با همکاری فرمانداری و کانون خبرنگاران در سالن شهید باهنر  برگزار شد و علی امینی یکی از مدرسان علوم ارتباطات اجتماعی به اهمیت و نقش شهروند خبرنگاران در انعکاس مسایل و رفع مشکلات اجتماعی و اقتصادی در جامعه مطالبی را بیان کرد.

وی اظهار کرد: حضور افراد علاقه‌مند در این حوزه فراگیر و انعکاس مسایل با استفاده از دانش‌روز نقش مهمی در تحقق مطالبه عمومی شهروندان دارد.        

همچنین رییس شورای اسلامی  شهر مهریز گفت: یکی از اساسی‌ترین ابزار توسعه منطقه در گرو همت و همکاری خبرنگاران در انعکاس اخبار است .

سید محمد امین بیدکی  به نقش مهم شهروندان خبرنگار  و همکاری آنها با مجموعه شورای شهر در ارایه مسایل و مشکلات اشاره کرد.

وی اظهار کرد: شورای شهر برای رسیدن به اهداف و برنامه‌های خود از مشارکت خبرنگاران و شهروندان علاقه‌مند در این بخش مهم حمایت و همراهی می کند.

شرکت کنندگان در این دوره آموزشی یک روزه با  تهیه ، انعکاس مطالب ، اخبار و چگونگی خبرنویسی و ارسال آن به رسانه‌های مختلف گروهی محلی و ملی آشنا شدند.

مهریز ۱۵ خبرنگار فعال دارد و مرکز این شهرستان ۵۵ هزار نفری در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha