نقش دستگاه قضا در گردشگری قشم بی بدیل است

قشم- ایرنا- مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: آرامش،آسایش و امنیت پایدار سه ویژگی مهم جزیره قشم به عنوان مقصد گردشگری است که دستگاه قضا در این زمینه نقش بی بدیلی ایفا می‌کند.

علی درویش‌پور روز یکشنبه در مراسم تودیع و معارفه رییس دادگستری و دادستان جدید قشم افزود: شکوفایی گردشگری و رونق فعالیت‌های اقتصادی فلسفه شکل‌گیری مناطق آزاد است که در سایه امنیت تحقق می‌یابد.

وی ادامه داد: توسعه متوازن و پایدار جامعه زمانی محقق می‌شود که قانون  بدون تبعیض حاکم شود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: نقش قوه قضائیه در حاکم شدن امنیت بیانگر این واقعیت است که افتخار، سربلندی و پیشرفت نصیب ملتی می‌شود که از دستگاه قضایی قوی، مستقل و مردمی برخوردار باشد.

تحقق عدالت اجتماعی امیدآفرین است

نقش دستگاه قضا در گردشگری قشم بی بدیل است

فرماندار قشم نیز در این مراسم گفت: بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب، دستگاه قضا با تشریک مساعی و هم افزایی دیگر بخش‌ها و نهادها باید برای تحقق حداکثری عدالت تلاش کند.

علیرضا نصری افزود: باید تمام سوولان در همه دستگاه‌ها برای ایجاد جامعه‌ای سالم تلاش کنند تا ورودی پرونده به دستگاه قضا کاهش یابد.

مراسم معارفه رییس دادگستری  و دادستان جدید قشم و اکرام مسوولان سابق روز یکشنبه در مرکز رشد قشم برگزار شد. در این مراسم رضا صفایی، دادستان پیشین قشم، به عنوان رییس جدید دادگستری قشم معرفی و از خدمات مسعود رحمانی چگنی در این سمت تقدیر شد. همچنین همچنین امید مهدوی مجد عنوان دادستان عمومی و انقلاب قشم منصوب و معرفی شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha