قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از مترقی‌ترین قوانین دنیاست

ارومیه- ایرنا- معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان گفت: قانون اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از مترقی ترین قوانین در حقوق مختلف به شمار می رود که مورد تاکید امام راحل و مقام معظم رهبری در دوره‌های مختلف بوده است.

محمدحسن صادقی‌مقدم روز یکشنبه در مراسم افتتاح ساختمان جدید دفتر نظارت و بازرسی بر انتخابات در آذربایجان‌غربی اظهار داشت: مراقبت از احکام شرعی و نگهبانی از انتخابات از جمله وظایف شورای نگهبان به شمار می رود که در قانون اساسی پیش‌بینی شده است.

وی اضافه کرد: مسوولان نظام مقدس جمهوری اسلامی حتی اگر لحظه لحظه عمر خود را برای خدمت به مردم و در راه اعتلای نظام جمهوری اسلامی بگذارند باز هم کم گذاشته اند چرا که این مردم لایق بهترین‌ها هستند.

معاون اجرایی شورای نگهبان بیان کرد: نقش زنان در پیشبرد اهداف انقلاب و دوران دفاع مقدس و همه دوران ها بسیار بااهمیت است که امام راحل و مقام معظم رهبری نیز به این امر تاکید داشته اند.

صادقی مقدم ادامه داد: آذربایجان‌غربی همواره نقش مهمی در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی داشته و شهدا، علما، نمایندگان ولی فقیه و نیز شهدای ناظر شورای نگهبان دراین استان بیانگر این امر است.

رییس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات آذربایجان غربی نیز در این آیین گفت: محل قبلی دفتر نظارت استان از لحاظ امنیتی و ترافیکی مناسب نبود و زمینی برای احداث ساختمان جدید دفتر نظارت بر انتخابات استان تخصیص یافته و در شورای شهر مورد تصویب قرار گرفت.

قنبر کریم‌نژاد افزود: پس از تایید شورا و فرمانداری، این مصوبه جهت اجرا به شهرداری ابلاغ و به سازمان املاک شهرداری ارجاع و با همکاری های نهادها زمین به مرحله ساخت رسید.

به گزارش ایرنا، ساختمان جدید دفتر نظارت و بازرسی بر انتخابات در آذربایجان غربی در یک‌هزار ۵۰۰ متر مربع مساحت و سه هزار مترمربع زیربنا طی ۲ سال ساخته شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha