انفجار تانکر حمل میعانات گازی و اخبار انتظامی لرستان

خرم‌آباد - ایرنا - انفجار تانکر میعانات گازی، کشف محموله یک میلیارد تومانی قاچاق و وقوع حادثه رانندگی منجر به مرگ یک راننده، از جمله اخبار کوتاه لرستان در روز یکشنبه ۲۸ شهریور است.

به گزارش ایرنا مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی الیگودرز گفت: بامداد امروز یک دستگاه تانکر حمل میعانات گازی براثر نقص فنی، در محور الیگودرز به اصفهان و در ابتدای ورودی روستای دوزان دچار حریق شد.

ابوطالب شیرازی اعلام کرد: در حین وقوع این حادثه راننده، بلافاصله اقدام به جداسازی قسمت جلوی کامیون از تانکر نموده است و پس از اطلاع از وقوع این حادثه، ماموران آتش‌نشانی از ایستگاه‌های موردنظر به این منطقه اعزام شدند .

وی بیان کرد: در حین عملیات اطفا حریق به دلیل اینکه تانکر از مواد اصلی تولید بنزین و دارای نقص فنی در سوپاپ‌های بالایی بود با بالا رفتن حرارت، آتش به‌صورت گسترده شعله‌ور و تانکر منفجر شد.

شیرازی گفت: یکی از کارکنان آتش‌نشانی از ناحیه کتف دچار مصدومیت و به بیمارستان منتقل شد و برخی نیز دچار مسمومیت شده بودند که به‌صورت سرپایی درمان شدند.

کشف محموله یک میلیارد تومانی قاچاق

فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: با تلاش ماموران ایست و بازرسی "خمه" الیگودرز ۲ دستگاه کامیونت توقیف و مقادیری انواع کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد تومان کشف شد. 

سرداریحیی الهی افزود: در بازرسی از خودروهای مذکور مقدار سه تن و ۸۶۰ کیلوگرم تخم مرغ و ۱۰ تن شیرخشک قاچاق فاقد مجوز کشف شد و ۲ نفر دستگیر شدند.

مرگ یک نفر در حادثه رانندگی محور ازنا - الیگودرز

رییس پلیس راه لرستان گفت: واژگونی یک دستگاه وانت پیکان در محور ازنا - الیگودرز موجب مرگ راننده شد.

سرهنگ مصطفی دالوند اظهار داشت: وقوع  این حادثه رانندگی از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام  شد و بلافاصله ماموران پلیس راه و انتظامی با همراهی نیروهای امدادی به محل اعزام شدند.

وی افزود: ماموران پس از حضور در محل مشاهده کردند یک دستگاه خودروی وانت پیکان به علت تخطی از سرعت مطمئنه و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه از جاده منحرف و واژگون شده و راننده ۵۰ ساله  آن در دم جان باخته است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha