ملی‌پوش فوتبال بانوان: تمرکزمان معطوف دیدار با بنگلادش است

تهران- ایرنا- ملی‌پوش فوتبال بانوان ایران، گفت: تمام تمرکزمان به دیدار مقابل بنگلادش معطوف است و می خواهیم بهترین عملکرد را در این بازی داشته باشیم.

به گزارش ایرنا؛ تیم فوتبال بانوان ایران برای حضور در مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا در تاشکند پایتخت ازبکستان حضور دارد. ایران در گروه G با تیم‌های بنگلادش و اردن رقابت می کند.

تیم کشورمان سه‌شنبه به مصاف بنگلادش می‌رود و سپس روز شنبه هفته آینده با اردن دیدار خواهد کرد.

در این راستا، «ملیکا محمدی» درباره وضعیت تیم ملی فوتبال بانوان، گفت: خوشبختانه شرایط ما از نظر امکانات تمرینی همچنین اقامتی بسیار خوب است. امیدوار هستیم در بازی اول که برابر بنگلادش است، به موفقیت برسیم. کادر فنی نکات مختلفی را در خصوص تیم های بنگلادش و اردن برایمان مطرح کرده اند و تمام تمرکزمان بر روی دیدار مقابل بنگلادش است. ما یک دل هستیم و تمام تلاش مان را می کنیم تا بهترین عملکرد را در این مسابقات داشته باشیم. بدون شک همه تیم ها پیشرفت کرده اند.

وی در ادامه اضافه کرد: از اردوی دوم به ملی پوشان ملحق شدم و نزدیک به چهار ماه است که در ایران هستم. بازیکنان از نظر روحی و روانی در سطح بالایی قرار داند. امیدوارم با یک نتیجه خوب از بازی مقابل بنگلادش بیرون بیاییم و با آرامش بیشتری به مصاف اردن برویم.

محمدی گفت: روندی که فدراسیون در حوزه بانوان در پیش گرفته است نسبت به گذشته خیلی متفاوت تر است و این نوید روزهای بهتری را برای ما می دهد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha