برنامه‌های هفته دفاع مقدس سرپل‌ذهاب در فضای مجازی برگزار می‌شود

قصرشیرین- ایرنا- نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت سپاه سرپل‌ذهاب گفت: برنامه‌های هفته دفاع مقدس در این شهرستان با توجه به شیوع ویروس کرونا با محوریت مسجد و در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.

حجت الاسلام  سید «جوادحسینی» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت ها و ایثارگری های رزمندگانی است که برای نگه داشتن آرمان های والای انقلاب اسلامی جان خود را در برابر دشمن فدا کردند و ما امروز مسوول نگه داشت این راه مقدس هستیم.

وی اظهار داشت: امروز نسل جوان ما نیاز به آگاه سازی بصیرت افزایی دارند تا بتوانند افکار شوم دشمن را بشناسند این هفته نیز فرصتی است تا چالش ها را شناسایی و راهکارها را به کار گیریم و جوانان را به این مسیر هدایت کنیم.

نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت سپاه سرپل ذهاب گفت: اجرای طرح کمک مومنانه به رزمندگان دوران دفاع مقدس در قالب طرح معسرین، دیداربا امام جمعه شهرستان، افتتاح نمایشگاه، نشست بصیرتی با موضوع استکبار ستیزی، شرکت در نماز جمعه، سرکشی و دیدار از رزمندگان دوران دفاع مقدس، خدمات بسیج جامعه پزشکی به مناطق محروم و همایش نقش زنان در دوران دفاع مقدس از جمله برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان است.

حجت الاسلام حسینی ادامه داد: غبار روبی مزار شهدا، کوهپیمایی کارکنان کادر و وظیفه ناحیه و بسیجیان از دیگر برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس است که با رعایت شیوه نامه های بهداشتی با توجه به شیوع ویروس کرونا و وضعیت قرمز این شهرستان برگزار می شود.

شهرستان سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از  ۹۰ هزار نفر جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز با کشور عراق دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha