ابلاغ «سند ملی حقوق کودک و نوجوان» به اداره کل آموزش و پرورش استان ها

تهران-ایرنا- سرپرست وزارت آموزش و پرورش، «سندملی حقوق کودک و نوجوان» را برای اجرا به اداره کل آموزش و پرورش استان ها ابلاغ کرد.

به گزارش روز یکشنبه مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، با توجه به تأکید ویژه اسلام به فرزندآوری مسلمانان، تربیت نیکوی کودکان و رشد و تکامل مادی و معنوی آنها و ضرورت این که خانواده به عنوان رکن اصلی جامعه در پرورش رشد جسمی، روحی، عاطفی و معنوی کودک دارای مسوولیت اولیه و اساسی است و باید از حمایت ها و مساعدت های لازم برای تربیت آینده سازان جامعه اسلامی برخوردار شود، «سندملی حقوق کودک و نوجوان» که در شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسیده از سوی سرپرست وزارت آموزش و پرورش به اداره کل آموزش و پرورش استان ها ابلاغ شد.

به گزارش ایرنا، سند ملی حقوق کودک و نوجوان در جلسه ۸۰۶ تاریخ ۲۱ فروردین ماه سال ۱۳۹۷ شورای عالی انقلاب فرهنگی و بنا به پیشنهاد شورای فرهنگی و اجتماعی زنان و خانواده در تاریخ ۱۴ بهمن ماه ۱۳۹۳ به تصویب رسید.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی رییس جمهوری و رییس شورای عالی انقلاب فرهنگی این مصوبه مهم را که در دولت قبل إبلاغ نشده بود هفته پیش برای اجرا به وزارت آموزش و پرورش إبلاغ کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha