اکران نمایشگاه عکس دفاع مقدس در ایستگاه های مترو تهران

تهران- ایرنا- معاون امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه اعلام کرد: به مناسبت هفته دفاع مقدس تصاویر رزمندگان اسلام در جنگ تحمیلی در ایستگاه های مترو اکران خواهد شد.

به گزارش ایرنا، سید مجتبی تقوی نژاد روز یکشنبه در این باره به خبرنگاران گفت: به منظور ایجاد فضای بصری مناسب، تمامی ایستگاه‌ها و قطارهای مترو با کتیبه‌های فرهنگی «روایت عاشقی» شامل تصاویر رزمندگان اسلام و بخشی از وصیت‌نامه  شهدای گرانقدر فضاسازی می‌شود همچنین گذرگاه‌های فرهنگی مترو مسافران شهر زیرزمینی را به تماشای نمایشگاه‌های عکس و پوستر «گنج و جنگ»،  «صحیفه» و نیز «ایستاده در باد» با موضوع نقش زنان در دفاع مقدس دعوت می‌کند.  

وی ادامه داد: با همکاری سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران و با حضور گروه‌های هنری نمایش محیطی راویان مقاومت با موضوع دفاع مقدس از ۳۱ شهریور تا ۶ مهر ماه در ایوان انتظار میدان حضرت ولی‌عصر(عج) اجرا می‌شود.

معاون امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری متروی تهران با اشاره به تولیدات سمعی و بصری و نیز فضای مجازی تصریح کرد: برنامه‌های تولید شده در قالب موشن گرافی با عناوین «کجایند مردان بی‌ادعا»، «نقش زنان در دفاع مقدس»، «ما قوی هستیم» و «ارتش قهرمان» به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از طریق نمایشگرهای ایستگاه‌های مترو و همچنین ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در قالب پادکست رادیویی در کلیه ایستگاه‌های مترو تهران پخش می‌شود.

به گفته وی، در بخش فضای مجازی و از طریق صفحه معاونت فرهنگی مترو نیز محتوای روزانه به موضوع هفته دفاع مقدس در اختیار علاقمندان قرار می‌گیرد.

به گزارش ایرنا، ویژه برنامه‌های هفته دفاع مقدس در مترو تهران از ۳۱ شهریور الی ۶ مهر ماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha