۲۸ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۵۷
کد خبرنگار: 2104
کد خبر: 84476142
۰ نفر

برچسب‌ها

 آکادمی فوتبال دانشگاه پیام نور کردستان راه‌اندازی شد

سنندج - ایرنا - رییس دانشگاه پیام نور کردستان گفت: با هدف کشف و پرورش استعدادهای برتر فوتبالی در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان و نیز آموزش پایه و علمی این رشته ورزشی، آکادمی فوتبال این دانشگاه آغاز به‌کار کرد.

یعقوب احمدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: در این آکادمی با بهره گیری از مربیان و کادر فنی باتجربه و حرفه ای به دنبال فراهم کردن بستر پرورش و شکوفایی برای رده های مختلف سنی در محیطی سالم، جذاب و بانشاط خواهیم بود.

وی افزود: در اولین دوره آموزشی مدرسه فوتبال دانشگاه پیام نور و پس از راه اندازی زمین چمن مصنوعی در مرکز سنندج، ۱۰۰ نفر در رده‌های مختلف سنی شرکت و آموزش های مقدماتی را طی و تمرینات لازم را زیرنظر مربیان حرفه‌ای می‌گذرانند.

رییس دانشگاه پیام نور کردستان با اشاره به اینکه این دوره ها با شناخت استعدادهای برتر، بهینه سازی روش ها و توسعه امکانات ادامه خواهد یافت و بازیکنان را برای پیگیری فوتبال بصورت حرفه ای آماده می کند اضافه کرد: در راستای مسوولیت‌های اجتماعی دانشگاه، همراه با راه اندازی این آکادمی، پیوست های فرهنگی و اجتماعی هم در قالب برنامه‌های مختلف اجرایی می‌شود.

دانشگاه پیام نور کردستان دارای حدود ۱۲ هزار دانشجوی فعال در ۲۰۰ رشته، محل و ۹ مرکز و واحد دانشگاهی است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha