پاشازاده: مجیدی به تهران برگردد و تمرینات را شروع کند

تهران- ایرنا- معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: از فرهاد مجیدی خواهش می‌کنم هر چه زودتر از امارات به تهران برگشته و در تمرینات استقلال شرکت کند تا زمان را از دست ندهیم.

به گزارش ایرنا، «مهدی پاشازاده» امروز (یکشنبه) در گفت و گویی با اشاره به استعفای احمد مددی از سمت مدیرعاملی باشگاه استقلال اظهار داشت: اگرچه او از مدیرعاملی استقلال استعفا داد اما امروز درباره این موضوع تصمیم‌گیری می‌شود.

وی افزود: مددی از چند روز قبل تصمیم به استعفا داشت و در نهایت تصمیم خود را روز گذشته به صورت جدی عملی کرد.

معاون ورزشی استقلال خاطرنشان کرد: هوادران استقلال حق دارند ناراحت باشند اما بدانند این شرایط فعلی استقلال مربوط به چند ماه اخیر نیست و به هشت سال گذشته بر می‌گردد، مشکلات پشت سر هم جمع شدند و به جای اشتباهی رسیده‌اند.

پاشازاده تصریح کرد: افرادی که تصمیم‌گیرنده بودند هر سال چنین بلایی سر استقلال می‌آورند و هر سال زمان را در ابتدای فصل از دست می‌دهیم. هر سال زمان را از دست بدهیم و تا بخواهیم به خودمان بیاییم نیم فصل اول را به دلیل از دست دادن زمان از دست داده‌ایم. در نیم فصل دوم هم تا بخواهیم خوب شویم همه تیم‌ها جمع و جور شده و شرایطشان تغییر کرده است، به همین دلیل امتیاز گرفتن دشوار می شود.

وی تاکید کرد: پیشکسوتان استقلال با یکدیگر اختلاف دارند اما شاید در تیم رقیب اختلافات بیشتر از ما باشد اما آنها اما سیاست‌مدارانه رفتار کرده و از همدیگر حمایت می‌کنند.

معاون ورزشی استقلال  اعلام کرد: برخی‌ها می‌خواهند از آب گل‌آلود ماهی بگیرند و برخی رفتارها در شان هواداران استقلال نیست. قرار دادن پیشکسوت مقابل طرفدار اتفاق درستی نیست و این چیزی است که باعث تضعیف استقلال می شود.

پاشازاده در پایان گفت: از فرهاد مجیدی خواهش می‌کنم هر چه زودتر از امارات به تهران برگشته و در تمرینات استقلال شرکت کند تا زمان را از دست ندهیم. اختلافات وجود دارد، اما می‌توان نشست و منطقی صحبت کرد تا به هم کمک کنیم و اختلافات حل شود.


 

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha