برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی

تهران- ایرنا- معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با اعلام برنامه های هفته دفاع مقدس گفت: تمام این برنامه‌ها با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار می‌شود.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه خبری سازمان عقیدتی سیاسی ناجا، سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد بهرامی افزود: حضور اقشار مختلف مردم در دفاع مقدس، دشمنان ایران و اسلام را در رسیدن به اهداف شوم خود که همان براندازی نظام اسلامی و اشغال کشور بود ناکام گذاشت.

وی اضافه کرد: فداکاری و ایثارگری رزمندگان اسلام هیچ گاه نباید فراموش شود. هدف رزمندگان اسلام از حضور در جنگ، دفاع جانانه از حیثیت، ارزشها و تمامیت ارضی ایران و عقب راندن دشمنان از کشور ما بود جوانانز ما باید بدانند که در هشت سال دفاع مقدس شرق و غرب به کمک صدام آمدند و انواع کمکهای تسلیحاتی و تبلیغاتی، تجهیزاتی را از صدام انجام دادند و حتی سازمان های بین الملی هم عکس العمل موثری از خود نشان ندادند و در مقاطعی از رژیم بعث حمایت کردند و یا به عنوان تماشا چی عمل کردند و سکوت اختیار کردند.

معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا اضافه کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در آن مقطع در قالب سه سازمان ژاندارمری- شهربانی و کمیته انقلاب اسلامی هم ماموریت امنیت شهرها و جاده ها را در داخل کشور بر عهده داشت و هم رزمندگان ناجا به طور مستقیم در بسیاری از عملیات ها به عنوان نیروی عمل کننده در خط مقدم مقابل متجاوزان می جنگیدند. تقدیم بیش ازهشت هزار شهید در جنگ توسط نیروی انتظامی گویای رشادت و دلاور مردی رزمندگان ناجا است.  

بهرامی افزود: ضرورت دارد که آماد کارکنان ناجا و خانواده های محترم با تاریخ دفاع مقدس آشنا شوند و خاطرات آن روزهای شیرین دوباره در سطح یگان های ناجا باز گو و زنده شود. فضا سازی محیطی معنوی و انقلابی یگان های ناجا، برگزاری جلسات روایتگری و خاطره نویسی، رونمایی از سه جلد کتاب خاطرات رزمندگان نیروی انتظامی، تولید چند مستند و کلیپ با عنوان نقش ناجا در دفاع مقدس و پخش از رسانه ملی و مقرهای انتظامی تولید محتوای فاخر در ظرفیت های فضای مجازی و رسانه ای، برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس در فضای مجازی، پخش سرود ها و نماهنگ های دفاع مقدس در اماکن ناجا و مجتمع های مسکونی، تجلیل از رزمندگان و ایثارگران، حضور در گلزارهای مقدس شهدا از جمله برنامه های ناجا در دفاع مقدس خواهد بود.

هفته دفاع مقدس از ۳۱ شهریورماه تا هفت مهرماه برگزار می شود.

1352

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha