شوشتری رییس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی شد

تهران-ایرنا- رییس مجلس شورای اسلامی در احکامی جداگانه ، رییس حوزه ریاست مجلس، رئیس مرکز پژوهش‌ها و معاون اجرایی مجلس شورای اسلامی منصوب کرد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از خانه ملت، محمدباقر قالیباف در حکمی سید محمد جواد شوشتری را به عنوان مشاور و رییس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی منصوب کرد.

در حکم رییس مجلس ایجاد انسجام و هماهنگی‌های مدیریتی حوزه های درون سازمانی مجلس و تقویت ارتباطات برون سازمانی با سایر قوا، دستگاه‌ها و نهادهای ذی ربط و همچنین ارائه مشاوره و خدمات تخصصی در زمینه حضور موثر رئیس قوه مقننه در شوراهای عالی و مجامع ذی ربط، تقویت و نهادینه سازی ارتباطات مردمی رئیس مجلس و برنامه ریزی فعالیت‌های وی از اهم انتظارات از شوشتری عنوان شده است.

شوشتری پیش از این معاون پشتیبانی و مدیریت منابع جهاددانشگاهی کشور بود و جایگزین بابک نگاهداری شد. بابک نگاهداری پیش از این از سوی هیئت امنای مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی به عنوان رئیس این مرکز منصوب شد.

رییس مجلس شورای اسلامی همچنین در حکم دیگری  علی‌محمد قلی‌ها را به عنوان معاون اجرایی مجلس شورای اسلامی منصوب کرد.

 قالیباف در حکم انتصاب قلی‌ها با اشاره به رویکرد تحولی مجلس، بر کارآمدسازی، شفاف سازی، هوشمندسازی و مردمی سازی و ساماندهی هرچه بیشتر حوزه‌های اداری و مالی مجلس اعم از توسعه و ارتقای کیفی زیرساخت های آن مبتنی بر فناوری های نوین، ارتقای بهره وری نیروی انسانی، انضباط مالی، حفاظت و امنیت مجلس و بهره برداری سریعتر طرح توسعه مجلس و خدمت رسانی به نمایندگان و کارکنان تاکید کرده است.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha