۲۸ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۹:۰۶
کد خبرنگار: 3113
کد خبر: 84475811
۰ نفر

برچسب‌ها

دستگیری ۲ اسیر فراری دیگر زندان جلبوع
ایهم کممجی (راست) و مناضل نفیعات دو اسیر فراری که بامداد امروز دستگیر شدند

تهران-ایرنا- رژیم صهیونیستی مدعی شد که دو اسیر فراری دیگر زندان «جلبوع» را مجددا بازداشت کرده است.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از روسیا الیوم، «آفیخای ادرعی» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای که در صفحه توئیتر او منتشر شده است، تصاویر بازداشت مجدد دو اسیر فراری دیگر زندان «جلبوع» را منتشر کرد و گفت که عملیات تعقیب و بازداشت مجدد شش اسیر فراری با موفقیت انجام گرفت.

وی تأکید کرد که نیروهای امنیتی اسرائیل این دو اسیر (أیهم کممجی و مناضل نفیعات) را برای انجام تحقیقات وبازجویی به دادگاه منتقل کرده‌اند.

منابع خبری رژیم صهیونیستی گزارش دادند که «أیهم کممجی» و «مناضل نفیعات» در یک عملیات امنیتی در شهر جنین بازداشت شده‌اند.

در همین راستا، رادیو ارتش اسرائیل صبح امروز گزارش داد که پس از تکمیل عملیات بازداشت مجدد شش اسیر فلسطینی فراری، امکان شلیک راکت از غزه وجود دارد، لذا ارتش باید سامانه پدافند موشکی «گنبد آهنین» را آماده کند.

حدود دو هفته پیش، شش اسیر فلسطینی با حفر تونل در سلول خود، موفق به فرار از زندان فوق امنیتی جلبوع شدند؛ فرار کم سابقه‌ای که یک شکست سنگین امنیتی دیگر را برای رژیم اسرائیل رقم زد.

بامداد شنبه هفته گذشته رژیم صهیونیستی چهار نفر از اسرای فراری از زندان جلبوع را مجددا دستگیر کرد و بامداد امروز هم اعلام شده که کممجی و نفیعات بازداشت شدند.

برخی منابع از وقوع درگیری مسلحانه بین مبارزان مقاومت و اشغالگران اسرائیلی در شهر جنین پس از بازداشت دو اسیر فراری از زندان جلبوع خبر دادند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha