۴۹.۷۳ درصد جمعیت هدف شهرستان اردل دُز اول واکسن کرونا را دریافت کردند

شهرکرد- ایرنا- فرماندار اردل با اشاره به لزوم اجرای واکسیناسیون مقابله با ویروس کرونا گفت: تاکنون ۴۹.۷۳ درصد جمعیت هدف بالای ۱۸ سال این شهرستان دُز اول واکسن علیه ویروس کرونا را دریافت و تزریق کردند.

محمود کیانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تاکید کرد: همچنین تاکنون ۴۰.۴۸ درصد جمعیت هدف بالای ۱۸ سال این شهرستان موفق به دریافت و تزریق دُز دوم واکسن علیه ویروس کرونا شدند.

وی افزود: در مرحله نخست تزریق واکسن علیه ویروس کرونا در شهرستان اردل ۱۸ هزار و ۳۷۶ نفر و در مرحله دوم تاکنون هفت هزار و ۴۴۰ نفر واکسن را دریافت و تزریق کرده‌اند.

کیانی تصریح کرد: افرادی که تاکنون علیه ویروس کرونا واکسینه شده‌اند مربوط به رده‌های سنی اعلام شده هستند و واکسیناسیون گروه‌های سنی مختلف در این شهرستان علیه ویروس کرونا در ۱۴ مرکز در حال انجام است.

وی یادآور شد: روند واکسیناسیون گروه‌های هدف شهرستان در  ۱۰ مرکز از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۴:۳۰ و در چهار مرکز تجمیعی شهرستان در ۲ شیفت صبح و عصر در حال انجام است.

به گزارش ایرنا، از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا ۲۷ شهریورماه ۲۱۱ هزار و ۳۷۴ مورد تست مولکولی تشخیص ویروس کرونا در چهارمحال و بختیاری انجام شده که براساس آن ۷۵ هزار و ۵۳۱ مبتلا به بیماری کووید ۱۹ در استان شناسایی شده است.

اردل در ۷۵ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha